Świadome otrzymywanie. Wreszcie Wszechświat ma jakiś sens!

Tłumaczenie: Lena Mojsak
Wydawnictwo: Illuminatio
Deliberate Receiving: Finally, the Universe Makes Some Freakin’ Sense!
poradniki
Liberi

Lekki, zabawny i niezwykle praktyczny poradnik. Książka idealna dla wszystkich osób, które na początku zaintrygował Sekret, ale ostatecznie nie pokazał, jak manifestować pragnienia w rzeczywistym świecie. Dzięki prostym i logicznym radom Melody dowiesz się, co tak naprawdę cię powstrzymuje przed ruszeniem z miejsca oraz otrzymasz olbrzymi impuls motywacyjny do działania. Ta książka krok po...

Ta książka krok po kroku poprowadzi cię do odkrycia tego, czego tak naprawdę pragniesz, do zrozumienia dlaczego tego jeszcze nie masz i do podjęcia czynności, które pomogą ci to zdobyć.
Dzięki tej wiedzy zrozumiesz uniwersalne mechanizmy rządzące Wszechświatem, których poznanie sprawi, że zaczniesz świadomie otrzymywać to, na czym najbardziej ci zależy.

źródło opisu: Illuminatio, 2017

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl/