Świadome otrzymywanie. Wreszcie Wszechświat ma jakiś sens!

Melody Fletcher Wydawnictwo: Illuminatio poradniki
Deliberate Receiving: Finally, the Universe Makes Some Freakin’ Sense!
Lena Mojsak
Illuminatio
rozwój osobisty prawo przyciągania sekret
Deliberate Receiving: Finally, the Universe Makes Some Freakin’ Sense!
poradniki
Lena Mojsak
rozwój osobisty prawo przyciągania sekret

Zmęczyła mnie ta książka. Też jestem zdania, że mogłaby być przynajmniej połowę krótsza, bo i tak mam wrażenie, że autorka w kółko mieli te same kwestie. Podchodziłam do niej dwa razy, skończyłam z trudem. Ani ona lekka, ani zabawna, choć autorka się stara wtrącając co chwilę żarciki, ale nie jest to rodzaj humoru, który mnie bawi. Niczego mi nie wyjaśniła, a wręcz jeszcze...

Nic specjalnie odkrywczego nie przeczytałam. Książa mogłaby być o połowę krótsza.

• Szukam
  • Z Biblioteki