Uwiedź mnie

Cykl: Sea Breeze (tom 6)
Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal
Misbehaving
karollllllla

Jason nie chce żyć w cieniu swojego brata, Jaxa, gwiazdy rocka. Ucieka więc do Sea Breeze w Alabamie, by zerwać z dotychczasowym życiem i znaleźć zasłużony odpoczynek. Jednak spotkanie niegrzecznej dziewczyny, znanej w okolicy ze swoich kontrowersyjnych zachowań, nie było w jego planach… Jako nowa para w Alabamie cieszą się namiętną zabawą, zapominając o dotychczasowych problemach. Do czasu,...

Jako nowa para w Alabamie cieszą się namiętną zabawą, zapominając o dotychczasowych problemach. Do czasu, gdy Jason przekonuje się, że Jax nie jest jedyną osobą, która potrafi zniszczyć mu życie.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

Rose | 2017-10-12
Na półkach: Książki w 2017 roku
Przeczytana: 10 października 2017

Jestem w szoku - pierwszy raz książka Abbi Glines aż tak mało mi się spodobała. New Adult czytam dość dużo, najlepsze pozycje z gatunku nawet i kilka razy (w chwilach, kiedy potrzebuję czegoś na poprawę humoru i łatwą odskocznię od rzeczywistości) i chociaż ogólnie książki te są schematycznie do siebie podobne, zawsze umieją jakoś przyciągnąć moją uwagę i poruszyć za serce. Tym razem jednak tak się nie stało. Zarówno postać Jasona, brata znanego nam od pierwszego tomu "Sea Breeze" Jaxa Stona, który pełni rolę dobrego chłopaka, jak i Jess, typowej bad girl, denerwowały swoim postępowaniem i jakby niekonsekwencją zachowań względem charakteru (takie było oczywiście wyłącznie moje odczucie). Fabuła była miejscami zabawna, czasem i poruszająca, ale czegoś mi zabrakło. A szkoda. Nie zmienia to faktu, że tak samo będę czekać na kolejny tom, wierząc, że będzie lepszy (a doskonale wiem, że Abbi Glines bez problemu może nam to dać).

gabi3721 -- | 2017-08-19

Jeśli szukacie chwili relaksu i miłej rozrywki na jedno popołudnie, to książka dla was.

Abbi Glines zaserwowała nam kolejną, dobrą książkę, która pozwali oderwać się od szarej rzeczywistości. Autorka jest znana z powieści gatunku new adlut, zapewne większość z was słyszała o niej ze względu na serię siostrzaną Rosemary Beach i książkę „O krok za daleko”, która przyniosła jej sławę.

Jest to już szósta część przygód, przyjaciół z Sea Brezze autorstwa Abbi Glines. Seria ta, jak już wspomniałam wyżej, jest bardzo podobna do Rosemary Beach. Mamy tutaj gwiazdy rocka, sportowców, studentów, ludzi bogatych i biednych. Dzięki temu, że pojawiają się w niej różne warstwy społeczne, poznajemy różne środowiska, możemy dostrzec różnice w zachowaniach ludzi, oraz problemy jakie się wiążą gdy bohaterowie z odmiennych środowisk zakochują się w sobie. Ile muszą włożyć trudu, jak potoczą się ich losy, z czym będą musieli...

Dominika | 2017-08-29
Na półkach: 2017
Przeczytana: 29 sierpnia 2017

Fajna lektura szybko się czyta mi zajęło 2 h:)Bardziej dla młodzieży i fanek Graeya

Katherine Parker | 2017-10-15
Na półkach: Przeczytane w 2017
Przeczytana: 13 października 2017

Recenzja dostępna również na blogu: http://about-katherine.blogspot.com/2017/10/192-uwiedz-mnie.html

Z tego co pamiętam już nie raz, nie dwa wspominałam wam, że jestem wielką fanką serii Sea Breeze - jej bohaterów (w szczególności płci męskiej oczywiście), miejsca akcji, czy w końcu samego fantastycznego stylu Abbi Glines. Zawsze z wielkim sentymentem wspominam poprzednie części serii i chociaż bardzo mocno wyczekuję kolejnych tomów, to jednak z drugiej strony zaczynam rozpaczać, że powoli będzie to już koniec. Jak mówiłam bardzo polubiłam wszystkich bohaterów serii i ciężko będzie mi się z nimi rozstać (niestety ponowne czytanie to już nie to samo).

W Uwiedź mnie poznajemy historię Jasona Stone'a czyli młodszego brata Jaxa z pierwszego tomu serii, oraz Jess - kuzynki Rocka. Z tego co zrozumiałam pojawiała się ona ponoś przelotnie w poprzednich tomach, ale ja jakoś nie mogę sobie jej w ogóle przypomnieć. Powiem wam, że ciekawie czytało się książkę, gdzie to dziewczyna jest tą...

lulamae | 2017-09-21
Na półkach: Przeczytane 2017
Przeczytana: 27 sierpnia 2017

Nie będę się rozpisywała, bo po około 3 tygodniach od przeczytania książki już praktycznie niczego z niej nie pamiętam (i to nie moja słaba pamięć, bo mam całkiem niezła, ale to słaba historia, która nie zapadła w pamięć.)

Jason to brat Jaxa (#1). W ramach przerwy od życia, jedzie do Sea Breeze, ale już na początku czeka go pewna przygoda. Przed maskę samochodu wpada mu dziewczyna, która przed czymś ucieka. Ratuje ją więc i odwozi do domu.

Dowiaduje się potem, że to Jess.

Czego się nie spodziewał? Tego, że to przypadkowe spotkanie stanie się czym o wiele poważniejszym.

Nie kupiła mnie ta historia. Była mało interesująca i nie czułam chemii między bohaterami.

Ale mam fajny cytat :D Jason mówi do Jess "Twoja skóra pachnie jak wiciokrzew." :D Lol, już ja to widzę, jak normalny facet nie parający się jakimś zawodem gdzie niezbędne jest rozpoznawanie zapachów, w namiętnej scenie z dziewczyną mówi "pachniesz jak wiciokrzew" i to jeszcze po kąpieli w basenie z chlorem :D. Nie...

Nenka | 2017-07-20
Przeczytana: 22 sierpnia 2017

Polecam. Moim zdaniem jedna z najlepszych części (zaraz po Dotknij mnie). Czekam na kolejne części

tylkojego095 | 2017-10-12
Przeczytana: 12 października 2017

Kolejna książka Abbi Glines, która mi się spodobała :) idealna na wolny wieczór. Na końcu zabrakło mi tylko jakiejś kłótni o "Jo" zaa to, że jednak zabrał ja na ten bal i na dodatek pocałował, ale poza tym okej;) jeżeli komuś podobały się wcześniejsze książki to oczywiście polecam!:D

silwana | 2017-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2017

Zdecydowanie najlepsza część serii jaką do tej pory przeczytałam. Nie mogłam się od niej oderwać, każdą wolną dzisiaj chwilę w pracy poświęciłam na jej czytanie. Jeśli kolejne części będą w podobnym stylu co ta, to już nie mogę się ich doczekać.

Kamila Wyszyńska | 2017-08-23

Wg mnie najlepsza z całej serii. Tryska humorem, ale też wzrusza i potrafi zaskoczyć.

Sherry | 2017-10-20
Na półkach: Zrecenzowane
Przeczytana: 20 października 2017

TO NIGDY NIE JEST ŁATWE

Bycie bratem gwiazdy rocka, a przy tym bożyszcza nastolatek w gruncie rzeczy nie jest tak fajne jak mogłoby wam się wydawać. Ale z drugiej strony bycie córką striptizerki, z tendencją do pakowania się w tarapaty też nie pachnie różami i tęczą. Gdy dobry chłopak i dziewczyna, za którą ciągną się kłopoty spotkają się i wybuchnie pragnienie... cóż, wszyscy wiemy, że to się skończy jakimś dramatem.

Seria Sea Breeze zawsze była dla mnie miłą odskocznią od obowiązków i cięższych lektur. Te książki są zabawne, łatwe, szybkie i przyjemne, a przy tym potrafią jeszcze chwilami zaskoczyć i pokazać niezwykłe umiejętności Abbi Glines do manipulowania emocjami czytelników. Mimo że historia Jasona i Jess jest szóstą w cyklu, stanowi osobną opowieść i zdecydowanie może być potraktowana jako początek całkiem nowej przygody. Autorka sprawnie przeplata losy osób, które zdążyliśmy już poznać z nowymi imionami, a przy tym nie traci z oczu głównych gwiazd, a więc Jasona i...