Uwiedź mnie

Cykl: Sea Breeze (tom 6)
Wydawnictwo: Pascal
Misbehaving
karollllllla

Jason nie chce żyć w cieniu swojego brata, Jaxa, gwiazdy rocka. Ucieka więc do Sea Breeze w Alabamie, by zerwać z dotychczasowym życiem i znaleźć zasłużony odpoczynek. Jednak spotkanie niegrzecznej dziewczyny, znanej w okolicy ze swoich kontrowersyjnych zachowań, nie było w jego planach… Jako nowa para w Alabamie cieszą się namiętną zabawą, zapominając o dotychczasowych problemach. Do czasu,...

Jako nowa para w Alabamie cieszą się namiętną zabawą, zapominając o dotychczasowych problemach. Do czasu, gdy Jason przekonuje się, że Jax nie jest jedyną osobą, która potrafi zniszczyć mu życie.

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

Kasiek | 2017-10-25
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 23 października 2017

Kolejna część serii Abbi Glines. Mam słabość do tej autorki. Lubię jej książki, czytam je z przyjemnością i tak też było tym razem. Historia Jess i Jasona, kolejnej pary bohaterów tego cyklu, wciągnęła mnie na dobrych kilka godzin. Lektura łatwa, lekka i przyjemna. Miło tez powrócić do pozostałych bohaterów, którzy główne role pełnili w poprzednich tomach. Mamy okazję poznać ich dalsze losy. Nie bez znaczenia jest ich wpływ na bieżącą akcję. Historia jest przewidywalna, a zakończenie oczywiste, niemniej jednak podobała mi się.

książek: 1911
Sherry | 2017-10-20
Przeczytana: 20 października 2017

TO NIGDY NIE JEST ŁATWE

Bycie bratem gwiazdy rocka, a przy tym bożyszcza nastolatek w gruncie rzeczy nie jest tak fajne jak mogłoby wam się wydawać. Ale z drugiej strony bycie córką striptizerki, z tendencją do pakowania się w tarapaty też nie pachnie różami i tęczą. Gdy dobry chłopak i dziewczyna, za którą ciągną się kłopoty spotkają się i wybuchnie pragnienie... cóż, wszyscy wiemy, że to się skończy jakimś dramatem.

Seria Sea Breeze zawsze była dla mnie miłą odskocznią od obowiązków i cięższych lektur. Te książki są zabawne, łatwe, szybkie i przyjemne, a przy tym potrafią jeszcze chwilami zaskoczyć i pokazać niezwykłe umiejętności Abbi Glines do manipulowania emocjami czytelników. Mimo że historia Jasona i Jess jest szóstą w cyklu, stanowi osobną opowieść i zdecydowanie może być potraktowana jako początek całkiem nowej przygody. Autorka sprawnie przeplata losy osób, które zdążyliśmy już poznać z nowymi imionami, a przy tym nie traci z oczu głównych gwiazd, a więc Jasona i...

KobieceRecenzje365 | 2017-10-26

Myślę, że nie tylko ja jestem fanką twórczości Abbi Glines. Przeczytałam już, co ukazało się na naszym rynku wydawniczym i cały czas czekam na więcej. Jej książki są świetną odskocznią od szarej i zawsze miło wpędzam przy nich czas. Dziś zapraszam Was na recenzję szóstego już tomu cyklu Sea Breeze, czyli „Uwiedź mnie”.

„Gorąca buntowniczka i przystojny brat gwiazdy rocka. Czy mają szansę na wspólną przyszłość?”

Jess to córka striptizerki, która w życiu nigdy nie miała lekko. Na pozór to niegrzeczna dziewczyna, dla której liczy się tylko dobra zabawa, jednak mało kto wie, że to tylko maska, pod którą kryje się piękne i wrażliwe wnętrze. Jess nie chce skończyć tak jak matka i postanawia zmienić swoje życie. Uwalnia się z toksycznego związku, planuje ukończyć szkołę i znaleźć pracę. Wtedy na jej drodze pojawił się on... Jason, to chłopak, który od lat żyje w cieniu swojego brata. Wyjazd do Sea Breeze miał być dla niego odpoczynkiem i oderwaniem się od prozy życia. Nie wiedział...

Rose | 2017-10-12
Przeczytana: 10 października 2017

Jestem w szoku - pierwszy raz książka Abbi Glines aż tak mało mi się spodobała. New Adult czytam dość dużo, najlepsze pozycje z gatunku nawet i kilka razy (w chwilach, kiedy potrzebuję czegoś na poprawę humoru i łatwą odskocznię od rzeczywistości) i chociaż ogólnie książki te są schematycznie do siebie podobne, zawsze umieją jakoś przyciągnąć moją uwagę i poruszyć za serce. Tym razem jednak tak się nie stało. Zarówno postać Jasona, brata znanego nam od pierwszego tomu "Sea Breeze" Jaxa Stona, który pełni rolę dobrego chłopaka, jak i Jess, typowej bad girl, denerwowały swoim postępowaniem i jakby niekonsekwencją zachowań względem charakteru (takie było oczywiście wyłącznie moje odczucie). Fabuła była miejscami zabawna, czasem i poruszająca, ale czegoś mi zabrakło. A szkoda. Nie zmienia to faktu, że tak samo będę czekać na kolejny tom, wierząc, że będzie lepszy (a doskonale wiem, że Abbi Glines bez problemu może nam to dać).

gabi3721 -- | 2017-08-19

Jeśli szukacie chwili relaksu i miłej rozrywki na jedno popołudnie, to książka dla was.

Abbi Glines zaserwowała nam kolejną, dobrą książkę, która pozwali oderwać się od szarej rzeczywistości. Autorka jest znana z powieści gatunku new adlut, zapewne większość z was słyszała o niej ze względu na serię siostrzaną Rosemary Beach i książkę „O krok za daleko”, która przyniosła jej sławę.

Jest to już szósta część przygód, przyjaciół z Sea Brezze autorstwa Abbi Glines. Seria ta, jak już wspomniałam wyżej, jest bardzo podobna do Rosemary Beach. Mamy tutaj gwiazdy rocka, sportowców, studentów, ludzi bogatych i biednych. Dzięki temu, że pojawiają się w niej różne warstwy społeczne, poznajemy różne środowiska, możemy dostrzec różnice w zachowaniach ludzi, oraz problemy jakie się wiążą gdy bohaterowie z odmiennych środowisk zakochują się w sobie. Ile muszą włożyć trudu, jak potoczą się ich losy, z czym będą musieli...

Dominika | 2017-08-29
Przeczytana: 29 sierpnia 2017

Fajna lektura szybko się czyta mi zajęło 2 h:)Bardziej dla młodzieży i fanek Graeya

Czytaczyk | 2017-11-02
Przeczytana: 02 listopada 2017

„Uwiedź mnie” jest szóstym tomem serii „Sea Breeze”.
Jess od samego początku ma w życiu pod górkę. Jej matka jest striptizerką, która z niezwykłą łatwością pakuje się w tarapaty. Jess głęboko ukrywa swoją wrażliwą naturę, żeby na zewnątrz przywdziewać maskę niegrzecznej i kontrowersyjnej dziewczyny. Tylko w taki sposób radzi sobie z sytuacją, w jakiej się znalazła. W końcu postanawia zmienić swoje życie, żeby nie skończyć tak jak jej własna matka. Zdeterminowana postanawia ukończyć szkołę i znaleźć porządną pracę.

Przyjazd do Sea Breeze miał być dla Jasona odskocznią od dotychczasowego życia, który od lat żyje w cieniu swojego sławnego brata. Chłopak chce cieszyć się spokojem, jaki zapewnia mu pobyt w willi, jednak pojawienie się w jego życiu Jess, zupełnie nie wiąże się ze spokojem.

Od tej pory dominować zaczyna szaleńcza namiętność, która połączyła tych dwoje.

Abbi Glines po raz kolejny zaserwowała nam naprawdę dobry erotyk. Może „Uwiedź mnie” nie było jej najlepszym...

Katherine Parker | 2017-10-15
Przeczytana: 13 października 2017

Recenzja dostępna również na blogu: http://about-katherine.blogspot.com/2017/10/192-uwiedz-mnie.html

Z tego co pamiętam już nie raz, nie dwa wspominałam wam, że jestem wielką fanką serii Sea Breeze - jej bohaterów (w szczególności płci męskiej oczywiście), miejsca akcji, czy w końcu samego fantastycznego stylu Abbi Glines. Zawsze z wielkim sentymentem wspominam poprzednie części serii i chociaż bardzo mocno wyczekuję kolejnych tomów, to jednak z drugiej strony zaczynam rozpaczać, że powoli będzie to już koniec. Jak mówiłam bardzo polubiłam wszystkich bohaterów serii i ciężko będzie mi się z nimi rozstać (niestety ponowne czytanie to już nie to samo).

W Uwiedź mnie poznajemy historię Jasona Stone'a czyli młodszego brata Jaxa z pierwszego tomu serii, oraz Jess - kuzynki Rocka. Z tego co zrozumiałam pojawiała się ona ponoś przelotnie w poprzednich tomach, ale ja jakoś nie mogę sobie jej w ogóle przypomnieć. Powiem wam, że ciekawie czytało się książkę, gdzie to dziewczyna jest tą...

dobrerecenzje | 2017-12-03
Przeczytana: 03 grudnia 2017

W dzisiejszym świecie nie łatwo jest znaleźć naszą drugą połówkę, która idealnie wpasowuje się do nas i jest już na całe życie.
Świat rządzi się swoimi prawami, bogaci nie zniżają się do świata biednych, a biedni nie angażują się w życie bogatych.

Zdawałoby się, że Jess ma wszystko, dom, kochającą matkę, a poza tym jest pękną kobietą za którą oczy wszystkich mężczyzn wiernie podążają.
Jednak córce striptizerki ciężko jest znaleźć chłopaka na dłuższą metę.
Dlatego dziewczyna prowadzi bardzo hulaszczy tryb życia, czuje się naprawdę wolna i swobodna. Niestety problemów w jej życiu jest aż za wiele.
Wytykana przez innych z powodu zawodu matki, a na dodatek były chłopak wciąż ją nachodzi pomimo tego, że zerwała z nim.

Jason, nieziemsko przystojny mężczyzna, bogaty, a na dodatek brat wielkiej gwiazdy w świecie muzyki. Czego jeszcze chcieć?
Jednak coś przeszkadza mu w pełnoprawnym szczęściu, wszystkie dziewczyny, które chodziły z nim, zbliżały się do niego z powodu brata i jego...

Kasia | 2018-05-18
Przeczytana: maj 2018

Ona - wiecznie wpada w kłopoty, on - żyje w cieniu swojego brata, który jest gwiazdą rocka. Zupełnie niepasujący duet, przeżywa niezwykłe przygody, które zbliżają ich do siebie.
Zarówno tą książkę, jak i całą serię Sea Breeze czyta się bardzo szybko, a historie bohaterów pochłaniają do tego stopnia, że ciężko oderwać się od lektury. Mimo, że historie są dosyć przewidywalne to zawsze z chęcią sięgam po książki Abbi Glines.