Until November

Cykl: Until (tom 1) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Until November
karollllllla

Namiętność aż do utraty tchu. Niebezpieczna i pełna intryg codzienność. Rodzina, która rani Cię najbardziej. Po tajemniczym wypadku November przeprowadza się z Nowego Jorku, ucieka przed despotyczną matką i tajemnicą z przeszłości. U boku ojca pragnie znaleźć bezpieczeństwo i spokój. Nie spodziewa się, że los przygotował dla niej inny scenariusz. Rozpoczyna pracę jako księgowa w rodzinnym...

Namiętność aż do utraty tchu.
Niebezpieczna i pełna intryg codzienność.
Rodzina, która rani Cię najbardziej.

Rozpoczyna pracę jako księgowa w rodzinnym klubie ze striptizem. Tam poznaje niezwykle przystojnego ochroniarza Ashera. Początkowo ten pewny siebie i bezczelny mężczyzna nie robi na November dobrego wrażenia. Ona na nim wręcz przeciwnie...
Niechęć szybko ustępuje fascynacji, a później niepohamowanej namiętności. Jednak w końcu nadchodzi dzień, w którym córka Wielkiego Mike’a musi zmierzyć się z czyhającym na nią od urodzenia niebezpieczeństwem. Czy tym razem miłość Ashera wystarczy, aby ochronić ją przed przeszłością?

Zanurz się w niebezpiecznym świecie November. Zakazane romanse, niedająca o sobie zapomnieć przeszłość i bliscy, którzy ranią najbardziej. Czy już wiesz, komu zaufasz?

Pierwszy tom bestsellerowej serii Aurory Rose Reynolds Until. Bracia Mayson nie pozwolą o sobie zapomnieć!

źródło opisu: http://editio.pl/ksiazki/until-november/untnov.html

źródło okładki: http://editio.pl/ksiazki/until-november/untnov.html

kryminalnakuchnia | 2017-12-06

Są takie książki, o istnieniu których najlepiej zapomnieć. "Until November" można śmiało do nich zaliczyć.

Nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić co zawiodło, bo niestety całość była fatalna. Tłumaczenie, bohaterowie, dialogi, fabuła, praktycznie wszystko w tej książce zakrawało o absurd i śmieszność.

Aurora Rose Reynolds i jej twórczość zdecydowanie powinna zostać w Ameryce, bo niestety poza nią, mało kto ją zrozumie.

Jak dla mnie szkoda pieniędzy, a przede wszystkim czasu, tyle dookoła pięknych książek.

Żenada przez duże "Ż".

mclena | 2017-08-03
Przeczytana: 03 sierpnia 2017

Masakra.

Chciałam, żeby mi się podobała, w końcu wiele pozytywnych opinii, ale kurde Grey też miał dużo pochlebnych ocen, a jak było naprawdę wszyscy wiedzą.

Powiem tak. Przeczytałam jakąś 1/3 książki i na więcej nie byłam w stanie się zdobyć. To jest tak durna książka, że aż boli. W Greyu wszyscy sie nasmiewali z "wewnętrznej bogini" tutaj zaś głowna bohaterka November "zatraca się we mgle" głównego bohatera.

Styl jest bardzo na poziomie gimnazjum, autorka paroktornie próbując przybliżyć nam bohaterkę opisując jej upodobania, co jakiś czas powtarza podobne wrazy i informacje, które wystarczy naprawdę napisać raz.
Nie mam nic przeciwko miłości od pierwszego wejrzenia, ale tutaj to jest wręcz tak tandetne, że aż mdłe. W ogóle juz pierwszy rozdział z psem na czele mocno mnie irytował, ale uznałam, ze to przejdzie, póżniej jednak było coraz gorzej. Wizja rodziny November była żałosna, nie wiedziałam, czy ma mi jej być żal czy mam jej gratulować. Dziewczyna z reszt też niby...

Kasiek | 2017-11-14
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 10 listopada 2017

Książka przeciętna, niczym nie wyróżniająca się spośród innych pozycji z tego gatunku. Lekka, łatwa i być może przyjemna, choć zbyt oczywista i przewidywalna. Akcja dzieje się w krótkim czasie, wydaje mi się, że zbyt krótkim, co sprawia, że fabuła staje się mało realistyczna. Sytuację ratuje humor autorki i tajemnica w tle. Jednak mimo tego nie jest to książka, która pozostanie w pamięci czy do, której chciałoby się powrócić.

Natalia | 2017-11-02
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2017
Przeczytana: 25 października 2017

Nowy Jork to miasto, które chyba każdy z naszego pokolenia chce choć raz odwiedzić. Empire State Building, Statua Wolności, Broadway, Central Park - to tylko kilka z miejsc, które dostały etykietę tych, które trzeba zobaczyć. Wiele osób marzy, by tam zamieszkać. A November stamtąd ucieka. Została tam zaatakowana i mogłaby nie przeżyć gdyby nie ratunek bezpańskiego psa. Teraz boi się o swoje życie, a że nigdy nie miała wsparcia w matce, to postanowiła zacieśnić więzy z ojcem i ucieka do Tennessee. Przez osiemnaście lat żyła w przekonaniu, że ojciec nie chciał mieć z nią nic wspólnego, a po kilku latach nadrabiania zaległości postanawia się do niego przeprowadzić.

Tam czeka na nią wiele niespodzianek. Ojciec, jak i rodzina nie do końca okazują się być takimi, jakimi November ich sobie wyobrażała. Tajemnice, których odkrycie u większości osób spowodowałoby reakcję “co tu się odwala? co ja tu robię”, u głównej bohaterki wywołuje jedynie “oh, okej”. Nie jestem pewna, czy powodem...

lulamae | 2015-06-08
Przeczytana: 08 czerwca 2015

Przeurocza.

November w wyniku dramatycznych wydarzeń przeprowadza się z Nowego Jorku do Tennessiee do swojego ojca. Zaczyna pracować u niego w klubie jako księgowa i tam też poznaje niesamowitego, seksownego i z początku dupkowatego Ashera.
Początkowe złe wrażenie szybko jednak zostaje zapomniane kiedy November i Asher zaczynają się dogadywać i właściwie z biegu pod naporem apodyktycznego Ashera stają się parą (i to jaką :D).
Aby nie było zbyt nudno wprowadzony jest wątek matki 'z piekła rodem', napaści oraz prześladowczych incydentów. Kto za tym stoi i jakie są jego motywy? Przekonajcie się.

Ta książka jest naprawdę dobrą rozrywką. Słodka, seksowna, ze szczyptą akcji. Ashera Jamesa Maysona nie da się nie pokochać za jego zaborczość i oddanie względem jego Kobiety życia.
November także jest dziewczyną z pazurem, która kiedy trzeba potrafi pokazać pazurki i postawić na swoim (albo przynajmniej postarać się to zrobić, bo przy Asherze nic nie jest taki proste).
Wszystko toczy...

Karolina Jędraszak | 2015-05-01

Szukałam tej książki szmat czasu. I bardzo się cieszę, że ją znalazłam. Cudownie słodka historia. Nie niesie jakiś wielkich wartości. Chyba, że prostota miłości.
Asher widzi, Asher chce, Asher dostaje.
Sama nawet się nie spostrzegłam, a już November była głęboko w związku z Asherem i jego rodziną. Mężczyzna z typu jaskiniowiec+misiu. Przepraszam, ale gdzie takich robią?
Wątek kryminalny był raczej poboczny i choć wydaje mi się, że jestem raczej "kumata" to dopiero na końcu wszystko nabrało dla mnie sensu.
Ciekawa, słodka i wciągająca opowieść o miłości, której pragnie każda kobieta.

wiooletka13 | 2015-01-18
Przeczytana: 18 stycznia 2015

Niesamowita historia miłości Ashera i November. Ahh ten nasz Asher, taki zazdrośnik i uparciuch z niego,ale ja go biorę całego ! ;)
Książka ma w sobie wszystko co musi mieć dobry romans i jeszcze więcej. Bardzo podobały mi się ich słowne przepychanki, a ta zazdrość była tylko dopełnieniem całości. Jeśli w którejś z książek natknęliście się na zazdrośnika to był tylko przedsmak tego co znajdziecie tutaj.Są także chwile, w których wstrzymuje się oddech jak również wybuchasz niekontrolowanym śmiechem. Bardzo podobała mi się historia tej dwójki i z największą przyjemnością powrócę do niej jak i sięgnę po następne części.

TINA | 2014-02-11
Przeczytana: 10 lutego 2014

Asher… umm…
NIE MA MOWY!! BIORĘ GO CAŁEGO!! :)
Książka zawiera mega dawkę testosteronu w czystej męskiej i ociekającej seksem postaci.
Ah… ta wiosenna pogoda (tej zimy ;P) wpływa na mnie bardzo pobudzająco i jestem wręcz zakochana zachowaniem, osobowością i opiekuńczością Asha… oczywiście mimo jego jaskiniowych zapędów, które swoją drogą są urocze :)
Pomyśleć że nasz gorący Asher ma jeszcze trzech braci! O RETY…. Będzie się działo! :)
Polecam bardzo!

mania_kch | 2014-02-11
Na półkach: Przeczytane, 2014

Lekka, przyjemna lektura w sam raz na leniwy wieczór. Opisana historia wypełniona jest po brzegi miłością w najczystszej postaci, humorem pozwalającym się odprężyć , szczęściem które zaraża innych. Książka warta przeczytania .

Kasik | 2014-02-07
Przeczytana: 07 lutego 2014

Jeżeli kiedykolwiek w swojej opinii użyłam względem bohatera określenia Samiec Alfa, to teraz powinnam wszyto wycofać. W tej książce autorka nadała nowego wymiaru określeniu Jaskiniowiec. Ta pozycja ocieka wręcz testosteronem, a główna bohaterka miała niewiele do powiedzenia, gdy już Asher sobie coś postanowił. Umiał chłopak stawiać na swoim i robił to w bardzo efektywny sposób ;). Muszę jednak przyznać, że jego samcze zachowanie miało masę romantyzmu i nie można mu odmówić tego że strasznie dbał o November.
Dawno się tak nie uśmiałam! Ich docieranie było przekomiczne ale też bardzo gorące, czasami wzruszające i emocjonujące.
Nie mogę się doczekać losów braci Aschera.

Polecam