Forget Me Always

Okładka książki Forget Me Always Sara Wolf
Okładka książki Forget Me Always
Sara Wolf Wydawnictwo: Amber Cykl: Lovely Vicious (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Lovely Vicious (tom 2)
Savage Delight
Amber
2017-01-01
2017-01-01
2016-11-01
Julia Wolin

Ona straciła pamięć i o nim nie pamięta.Nie pamięta jego,ani tego,że to właśnie Jack uratował ją i jej mamę 🥺Bardzo chce żeby sobie przypomniała jego,a kiedy to się stanie czy wszystko pójdzie tak jak życzy sobie Jack?

To drugi tom,ale w sumie książka dobra na jeden wieczór,nawet trochę mnie wciągnęła,ale zakończenie jest takie sobie liczyłam na coś innego w sprawie relacji Isis i myślę czy sięgnąć po trzeci tom🤔

Nie mogłam się "wgryźć" w tą książkę, może też przez to, że zaczęłam od 2go tomu. Dialogi też takie dziwne. Nie zamierzam czytać 3go tomu.

Druga część trzyma poziom pierwszej. Fajne opisy, jest nieco rozwiązana tajemnica, ale... Nadal ta sama irytujaca postać - Isis jest naprawdę ciężka do zniesienia. Posta Sophie też nie przypadła mi do gustu. A najbardziej irytuje, że nastolatki mają takie historie kryminalne, że niejeden kryminalistą by się nie powstydził.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

1997

Uwielbiam

Uwielbiam

Przeczytałam w ekspresowym tempie co prawda klikałam co 2 strony, ale niczego po drodze nie dało się zgubić. Wszystko prawie zostało wyjasnione, została jeszcze sprawa z Bezimiennym i z tym, który grzebie w życiu Jacka.

Jestem zachwycona, pierwsza jak i druga część powaliły mnie z nóg. Świetna książka!

Kolejna część i kolejny brak zaskoczenia. Tak jak w pierwszej części denerwujące postacie i przewidywalna fabuła, jednak książka dalej ma to "coś" przez co czytasz dalej.

Druga część cyklu jest tak samo rewelacyjna jak pierwsza. Tutaj do naszej wybuchowej pary dochodzi dawna miłość Jacka Sophia. Trzeba zaznaczyć, że Sophia jest tak samo zakochana w Jacku jak i Isis. Jednak serce Jacka jest już zajęte przez Isis. Co z tego wyniknie? Jakie kolejne tajemnice z przeszłości Jacka i jego przyjaciół odkryje Isis? No co z Tille? I czy Jack i Isis w końcu będą razem? Brzmi to trochę jak Moda na Sukces, ale treść i przesłanie jest o wiele głębsze. Koniecznie trzeba przeczytać.

Dla mnie o dziwo poziomem nie odbiega za bardzo od 1 części co jest miłym zaskoczeniem. Isis nie zawodzi w swoich jakże barwnych wypowiedziach :) Trochę śmiesznych sytuacji trochę smutnych. Dowiadujemy się paru nowych rzeczy. Ogólnie jest dobrze i mam nadzieję, że tak zostanie. Co jedynie bym chciała to więcej fragmentów z perspektywy Jacka.

Tak jak w pierwszej części, bohaterka kradnie serce.

Tak jak w pierwszej części, bohaterka kradnie serce.

• New Adult

Sara Wolf Savage Delight Zobacz więcej