Forget Me Always

Tłumaczenie: Julia Wolin
Cykl: Lovely Vicious (tom 2)
Wydawnictwo: Amber
Savage Delight
ew_cia

Ciąg dalszy bestsellera Love Me Never Bestseller „New York Timesa” Minęło czternaście tygodni, odkąd Isis Blake przeniosła się do nowej szkoły (i trzy lata, dwadzieścia pięć tygodni i pięć dni, odkąd nie była zakochana, i jeśli uda jej się zrealizować plan, ten licznik będzie bił w nieskończoność). Podczas tych czternastu tygodni poznała Jacka Huntera – wroga, który stał się być może kimś...

Ciąg dalszy bestsellera Love Me Never

Bestseller „New York Timesa”

Minęło czternaście tygodni, odkąd Isis Blake przeniosła się do nowej
szkoły (i trzy lata, dwadzieścia pięć tygodni i pięć dni, odkąd nie
była zakochana, i jeśli uda jej się zrealizować plan, ten licznik będzie
bił w nieskończoność). Podczas tych czternastu tygodni poznała Jacka
Huntera – wroga, który stał się być może kimś więcej – dzięki jego
odwadze przeżyła brutalną napaść agresywnego byłego swojej matki,
a zaraz potem całkiem o Jacku zapomniała.

Jedynym jasnym punktem jest w jej życiu Sophia, tajemnicza dziewczyna,
z którą Isis dzieli pobyt w szpitalu i zamgloną znajomość z Jackiem.

Gdy wspomnienia wracają, jest jej coraz trudniej oprzeć się uczuciom.
A Jack nie jest w stanie trzymać się z daleka od jedynej dziewczyny,
która stopiła lód jego serca.
Gdy wychodzą na jaw mroczne sekrety otaczające Sophię, Isis uświadamia
sobie, że Jack nie jest tym, za kogo go miała. Zaczyna dostawać
przerażające anonimowe maile, które paradoksalnie mogą ocalić ją
przed czymś jeszcze gorszym: przed jej przeszłością.

źródło opisu: wydawnictwoamber.pl

źródło okładki: wydawnictwoamber.pl

wjustys | 2019-09-11
Przeczytana: 10 września 2019

Seria książek intrygująca z przeszłością i licealnymi bohaterami, przyjemnie się czytało i czekało na wyjaśnienie.

Bohaterka z traumatycznymi problemami oraz czasami zabawnymi anegtotami, różniąca się od schematów głównych bohaterek przez co wyróżniała się.
On, zamknięty w sobie, lodowaty na bliskość innych.

Książki miały ciekawy przebieg akcji, oprócz pokazania miłości, nienawiści były też inne aspekty jak traumatyczne zdarzenia, katastrofy, choroby, upokorzenia.

Czy polecam... raczej tak, warto przeczytać

Katka8802 | 2019-04-19

II część za mną i biore się za III.

Julia | 2019-02-11
Przeczytana: 02 stycznia 2019

Minęło czternaście tygodni, odkąd Isis Blake przeniosła się do nowej szkoły i ponad trzy lata odkąd nie była zakochana. Jej celem w życiu jest, aby ten licznik bił w nieskończoność. Podczas tych czternastu tygodni poznała Jacka Huntera – wroga, który stał się dla niej kimś więcej – dzięki jego
odwadze przeżyła brutalną napaść agresywnego byłego partnera swojej matki, a zaraz potem całkiem o nim zapomniała. Jedyną jej przyjaciółką w szpitalu jest Sophia, tajemnicza dziewczyna, o której przeszłości ani chorobie Isis nie ma pojęcia. Jedyne, co pamięta z ostatnich czternastu tygodni w nowej szkole są jej nowi przyjaciele oraz zamglona przyjaźń z Jackiem. Jednak z każdym dniem wspomnienia wracają. Jest ich coraz więcej i są bardziej wyraźne. Isis jest coraz trudniej oprzeć się uczuciom, które tak próbuje z siebie wyprzeć, a Jack jej w tym nie p0maga, ponieważ nie jest w stanie trzymać się z daleka od jedynej dziewczyny, która stopiła lód jego serca. Gdy wychodzą na jaw mroczne sekrety...

Monior | 2019-02-08
Przeczytana: 02 lutego 2019

Pierwsza część była godna uwagi, następna niestety nie powala na kolana. Strata czasu.

Kamila Biegańska | 2019-02-03
Przeczytana: 03 lutego 2019

Isis powoli odzyskuje pamięć, którą częściowo utraciła w wyniku urazu głowy. Nie pamięta rzeczy związanych z Jackiem.
Poznaje Sophię, która przebywa w tym samym szpitalu. Dziewczyny zaczynają się przyjaźnić. Dzięki niej Isis poznaje skryte tajemnice Jacka i jego dawnych przyjaciół. Prawda jest ciężką i bolesną trumną z którą muszą żyć.
Jack nie może przestać myśleć o Isis. Ona zawładnęła jego umysłem. Chce jej wyznać to co czuje lecz sytuację się komplikują i nie ma kiedy tego zrobić.
Isis jest w nim tak samo zakochana jak Sophia.Demony Isis uderzają w nią z podwójną siłą, ktoś włamuje się do serwerów i wysyła jej zdjęcia oraz e-maile. Dziewczyna wie kto byłby do tego zdolny. Ktoś, kto kiedyś zrobił jej wielką krzywdę. Czy nigdy się od niego nie uwolni?
Avery organizuje przyjęcie urodzinowe dla Sophii. Jednak na przyjęciu zdarza się wielka tragedia.. Biorę się za kolejną część. Nie można się oderwać, naprawdę. 😍

Daria | 2018-11-29
Przeczytana: 28 listopada 2018

Po przeczytaniu pierwszej części z ciekawości wzięłam się za drugi tom, z nadzieją, że będzie lepszy od poprzedniego.
No i tak było... Lepiej ..ale nie do końca.
W tej części bohaterowie jakby trochę dojrzali i nie byli tacy irytujący jak poprzednio. Zaczęli nawet okazywać sobie uczucia, co mile mnie zaskoczyło, bo w tej książce bardzo mało jest uczuć. Niby mowa jest tu o przyjaźni, miłości i akceptacji to w większości przeważają te złe emocje i uczucia. Bardziej gniew i zazdrość, nienawiść. Dialogi były o niebo lepsze i Isis można było znieść, tylko dlatego, że zaczęła ujawniać światu swoje uczucia i je pokazywać. Całkiem fajna jest jej ta nowa strona.
Co mnie w tej książce najbardziej kłuje w oczy ??? Chyba najbardziej dorosłe problemy niedojrzałych nastolatków. Ich wiek nie jest adekwatny do problemów i przeszkód przez które muszą przejść. No bo kto w wieku 14 lat spotyka się z tym całym szajsem, który spotkał całą grupę?? nie chce zdradzać co tam się wydarzyło, bo wtedy...

Paulina | 2018-11-01
Na półkach: Przeczytane, 2018, Czytnik
Przeczytana: 01 listopada 2018

Jeżeli komuś podobała się pierwsza część myślę, że to pozycja przypadnie mu go gustu. Ja jestem neutralnie nastawiona do tej serii, nie zachwyca, ale też nie jest zła. Po prostu dobra książka, do sięgnięcia w jesienne wieczory.

KaTia12312 | 2018-07-10

Nie jestem pewna jakie mam podejście do tej ksiazki. Główna bohaterka czasami jest za dziwna i w sumie sięgnę po kolejną część tylko po to, by się dowiedzieć jak dalej potoczyły się losy przyjaciół. Fabuła jest dosyć ciekawa ale podejście do niej już nie zachwyca.

Małgorzatka | 2018-06-16
Przeczytana: 16 czerwca 2018

"Na koniec dziękuję Jackowi i Isis, Wrenowi, Kayli, Avery i Sophii za to, że tak szybko i mądrze dojrzeli.
Wszystko będzie dobrze."

A ja dziękuję za tę książkę

Magdalena | 2018-04-01

Dalszy ciąg "Love me never" trzyma w napięciu i według mnie jest dużo więcej akcji. Polecam i zabieram się za kolejną część! :)