Zgłosuj na książki roku 2017

Dobry wybór

Tłumaczenie: Ewa Górczyńska
Cykl: Mrs. Wright (tom 2)
Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
The Wright Boss
karollllllla

Zawsze miałam jedną regułę: nie mieszaj biznesu z przyjemnością. Ale gdy Landon Wright wraca do rodzinnej firmy i staje się moim szefem mam ochotę wyrzucić swoją książkę z zasadami przez okno. Gdyby tylko to było takie proste. Umawianie się z szefem jest tak bardzo złe.. nawet jeśli smakuje tak dobrze. Dobry wybór daje świadectwo, że miłość może rozkwitnąć w najmniej spodziewanych...

Umawianie się z szefem jest tak bardzo złe.. nawet jeśli smakuje tak dobrze.
Dobry wybór daje świadectwo, że miłość może rozkwitnąć w najmniej spodziewanych okolicznościach, a K.A. Linde potrafi swoją śmiałą opowieścią przekonać każdego cynika, iż prawdziwa miłość istnieje i może prowadzić do szczęśliwego zakończenia.
– USA Today
Dobry wybór to słodko-gorzka historia o pięknej miłości. Najlepsza dotychczasowa powieść K.A. Linde. Prawdziwie mistrzowski poziom!
– Karen McVino, Bookalicious Babes Blo

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl/

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl/

Kasiek | 2017-11-14
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 12 listopada 2017

Drugi tom całkiem dobrego cyklu twórczości pani Linde. Według mnie ta część jest nawet lepsza od pierwszej. Rzecz dotyczy Landona, kolejnego przedstawiciela rodzeństwa Wright, a także Heidi, ich wieloletniej przyjaciółki. Mieliśmy okazję poznać ich już w poprzednim tomie, dzięki czemu od razu możemy poddać się biegowi wydarzeń, nie zagłębiając się w poznawanie bohaterów. Relacja pomiędzy nimi jest dość skomplikowana, a to za sprawą powiązań rodzinnych i zawodowych, a także przeszłości, która stale odciska swoje piętno na ich związku. Nie można nie docenić roli rodziny, która staje na wysokości zadania i w każdy możliwy sposób udziela sobie wzajemnej pomocy. Już nie mogę się doczekać kolejnych części, aby poznać historię Morgan i Austina, których przedsmak dała nam autorka już w tym tomie.

magpie101 | 2017-11-16
Przeczytana: 16 listopada 2017

Zauroczona pierwsze czescia tej serii liczylam na mila lekture, niestety ksiazka okazala sie przecietna, a pierwsza polowa doslownie nudzila.
On ma zone, ktorej jego rodzina nie cierpi, uswiadamia sobie, ze juz jej nie kocha i chce rozwodu. Dodatkowo nabawil sie kontuzji i musi zrobic sobie przerwe w sporcie jaki uprawia (golf zawodowy) dlatego postanawia wrocic w rodzinne strony i podjac prace w rodzinnej firmie. Ona pracuje w tej firmie od 6 lat i od ostatniego ich spotkania czyli wiele miesiecy temu miedzy Londonem i Haidi iskrzy. Jednak on jest jej szefem, a w firmie panuje zasada, ze nie mozna umawiac sie z pracownikami. Dodatkowo zona robi wszystko aby nie dac mu rozwodu i zatrzymac przy sobie. Pierwsza polowa to takie podchody do siebie nawzajem, dopiero pozniej zaczyna sie cos dziac, bo ta dwojka zaczyna si spotykac w tajemnicy przed wszystkimi. On jest nieszczesliwy, bo nie lubi tego co robi, ona stara sie o awans, do tego miesza jego jeszcze obecna zona. Powiem szczerze,...

sabi | 2017-12-02

Jak pisałam tak zrobiłam sięgnęłam po Dobry wybór i chyba był to dobry wybór. Książka jest dobrze napisana czyta się fajnie nie ma nie wiadomo jakich dramatów i tragedii ot po prostu historia dwojga ludzi Londona i Heidi i nawiązującej się po między nimi relacji której na przeszkodzie staje to że on zostaje jej szefem. Książka na jedno popołudnie pod kocykiem na poprawę nastroju. Polecam i czekamy na część trzecią.

kulturalna_szafa | 2017-11-27

Dziewczyna mojego brata była genialna. Miała w sobie humor, świetnych bohaterów i szczyptę pikanterii; czy druga część jest tak samo dobra? Czy spelniła moje oczekiwania? Moją jedyną odpowiedzią będzie: AH TEN LANDON!

Zacznijmy od fabuły, która jak wiecie nie może być zbytnio oryginalna, bo to jest kolejny romans obyczajowy, jednak! nie umniejsza to świetności tej powieści. Po pierwsze, znów mamy tutaj humor, czy to w dialogach czy w sytuacjach; który przyciąga do książki. Po drugie, mamy świetne napięcie pomiędzy bohaterami i naprawdę nie da się przerwać lektury tak bardzo przyciąga nas ono do stron. Po trzecie, niektóre rozwiązania fabularne są zaskakujące; oczywiście nie będą to wielkie plottwisty, ale niektóre rzeczy mogą was mile zaskoczyć. Jednak moim zdaniem to nie sama historia kształtuje powieść a…

… bohaterowie. Czyli Heidi i Landon, których oboje pokochałam już w pierwszej części serii. Nasza heroina to zdolna, inteligentna i seksowna pani inżynier, która potrafi o...

Karolina | 2017-11-23
Na półkach: 2017, Przeczytane
Przeczytana: 22 listopada 2017

Stanowczo muszę powiedzieć, że to wcale nie był "Dobry wybór".

Justinek_771 | 2017-12-02

„Dobry wybór” K.A Linde był na mojej liście książek must have od dawna – po prostu wiedziałam, że chcę ja mieć u siebie na półce. Kiedy więc okazało się że mogę ja zrecenzować, nie wahałam się ani chwili. Książka to totalnie mój klimat - uwielbiam romanse i nawet jeśli historie w nich zawarte są oparte na monotonnym schemacie, to moim zdaniem i tak każda ma w sobie swój niepowtarzalny urok. Do tej pory zawsze jakimś cudem okazywało się że miałam rację, tak i w tym przypadku w tej lekturze odnalazłam kolejnego książkowego męża.

Z K.A Linde spotkałam się po raz pierwszy przy pierwszej części serii Mr. Wright czyli „Dziewczyna mojego brata”, która opowiadała historię najstarszego z rodzeństwa Wrightów, oraz Emery -dziewczyny z którą w czasach szkolnych chodził London. Pierwsza część mi się spodobała - dostałam niegrzecznego chłopca i gorącą historię. Były jednak pewnie niedociągnięcia, choć mimo wszystko książkę oceniam dobrze. Natomiast „Dobry wybór” jest drugą częścią serii i...

Ver-reads | 2017-11-27

Czasami w drugiej osobie odkrywamy coś, co przyciąga nas niczym magnez. Magnez, nad którym, chociaż byśmy bardzo chcieli, nie mamy jakiejkolwiek kontroli. Jednak nie zawsze wszystko jest czarno białe i nie każde pragnienie może zostać spełnione. Landon, ze względu na swój związek z Mirandą, był w stanie przerwać coraz mocniej rozwijającą się znajomość z Heidi, w czym z pewnością pomogła mu odległość, która na co dzień ich dzieliła. Wszystko zmienia się jednak w momencie, w którym ze względu na kontuzję decyduje się przyjąć posadę szefa w rodzinnej firmie Wright Construction. Heidi staje się wówczas jego podwładną, a jej znajdujące się naprzeciw nowego szefa biuro jeszcze mocniej komplikuje ich obecną sytuację. Jak potoczy się ich dalsza znajomość? Czy Landon w końcu przejrzy na oczy, czy może będzie na to już za późno?

"Czasami miłość otwiera nam serce tak, że dopiero wtedy widzimy, co jest naprawdę ważne."

"Dobry wybór" jest to drugi tom serii...

Czytaczyk | 2017-12-19
Przeczytana: 19 grudnia 2017

Heidi jest zdolną i ponętną panią inżynier.Od lat pracuje w rodzinnej firmie Wrightów, jako jedna z nielicznych pracujących tam kobiet.Jest piekielnie inteligentna i temperamentna, zawsze potrafi znaleźć odpowiednią ripostę.
London przed laty odpuścił rodzinną miejscowość i odciął się od firmy. Został odnoszącym sukcesy zawodowym golfistą i zamieszkał w Tampa, wraz z żoną Mirandą. Ich związek aktualnie przechodzi kryzys. Nieoczekiwana kontuzja sprawia, że mężczyzna robi sobie przerwę w zawodzie i postanawia wrócić do rodzinnego biznesu.

Heidi i Londona znają się od dawna, poznali się jeszcze w czasach swojej młodości. Mężczyzna kiedyś spotykał się z jej przyjaciółką. Teraz, ich relacja odżyła, po przyjeździe Londona na przyjęcie organizowane z okazji kolejnej rocznicy ukończenia szkoły, podczas której oboje dają upust wzajemnemu przyciąganiu i ich usta łączą się w pocałunku.
Z dnia na dzień stają się sobie bliżsi. Wspólna praca sprawia, że spędzają ze sobą sporo czasu i...

like_speed | 2017-11-24
Na półkach: Przeczytane, 2017

Takie babskie czytadełko jak pierwszy tom serii.

Historia drugiego z braci Wright, Landona. Golfista, celebryta, osiągnął wiele wyprowadzając się z rodzinnego miasta, żeniąc się, w dużym stopniu odcinając od firmy. Kontuzja, niedopowiedzenia w małżeństwie, tajemnice i intrygi sprawiają, że przejrzał na oczy i postanowił rozstać się z żoną.
Jedynym słusznym rozwiązaniem wydaje się być powrót na łono rodziny.
Jest jednak jeden problem, Heidi. Przyjaciółka i współlokatorka Emery, byłej dziewczyny Landona, obecnej jego brata Jensena. Zaczęło iskrzyć gdy jeszcze nasz bohater chciał małżeństwo naprawiać, czuł się z tym źle więc zerwał kontakt.

Heidi pokochałam już w pierwszym tomie. Szalona, rozrywkowa, wesoła, uszczypliwa, niezależna.
Za to małżonka Landona? O losie... Przerysowana na maksa żmija i manipulantka.

SKR | 2017-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2017

K.A. Linde to wschodząca gwiazda powieści romantyczno-obyczajowych, ma na swoim koncie kilka dobrze przyjętych przez czytelników książek.

„Dobry wybór” to drugi tom z serii Mister Wright książek o rodzinie potentatów budowlanych. Każda część opowiada o innym członku rodziny Wright. Można je czytać oddzielnie.

Heidi i Landon znają się od dawna, bo jeszcze z czasów szkolnych. Teraz on jest sławnym golfistom, niestety jego kariera sportowa po kontuzji stanęła pod znakiem zapytania, a ona jest panią inżynier w rozwijającej się firmie. Jego małżeństwo się sypie, jej życie prywatne też ma wiele ciemnych zakamarków.

Czytaj dalej: http://www.szkolnyklubrecenzenta.pl/2017/11/dobry-wybor-ka-linde-recenzja.html