Rycerz Galen

fantastyka, fantasy, science fiction
83-7150-446-2
Andrzej Sawicki
galen rycerz dragonlance

Ostatni tom cyklu Bohaterów świata DragonLance, będący kontynuacją Szczęścia Łasicy nie spełnia nawet najmniejszych oczekiwań fana. Bo jest to pozycja kierowana tylko i wyłącznie do ludzi w pełni zaznajomionych z tym uniwersum fantasy, a nawet można zaryzykować stwierdzenie, iż tylko do wytrwałych fanów. Rycerz Galen cierpi na rozdwojenie wątków, które nie dość iż się nie...

Kontynuacja "Szczęścia Łasicy". Historia podobnie opisana jak wcześniej. Nic nowego. Przygoda głównego bohatera jakaś taka sobie.

• Fantasy
  • Dragonlance
  • Bohaterowie II
  • Poszukuję
  • Chcę przeczytać, już ją mam
  • 3. Chcę W NAJBLIŻSZYM CZASIE na półkę w wersji papierowej (kupię, przygarnę)

Dodaj cytat z książki Rycerz Galen