Minotaur Kaz

Tłumaczenie: Andrzej Sawicki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Dragonlance, Bohaterowie II". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Kaz the Minotaur
knaak, fantasy, dragonlance
Pablos

Pierwszy tom trylogii fantasy "Bohaterowie II", osadzonej w świecie sagi DRAGONLANCE. Po zwycięstwie nad Królową Ciemności i po śmierci Humy, najsławniejszego z rycerzy, minotaur Kaz, który wyrzekł się swej rasy, wędruje po Krynnie i roznosi opowieści o swym druhu i legendarnym bohaterze, Humie. Ścigany przez zajadłych wrogów, Kaz staje się wyrzutkiem i banitą. Kiedy jednak docierają do niego wieści o powrocie zła, rusza, by ostrzec solamnijskie rycerstwo. Zostaje wciągniety w koszmar magii i niebezpieczeństw...

Jane_Lyne_Conelly | 2016-03-09

Książka w sumie spoko. Szczerze pisząc ta historia w przeciwieństwie do innych przedstawionych w DragonLance nie porwała mnie aż tak bardzo. Źle się nie czytało, ale szału też nie było.

MagnusX | 2013-12-07

Lubię Kaza, ale nie lubię zakończeń książek Knaak'a za co nie mogę dać wszystkich gwiazdek. Ta część to ciąg dalszy historii po "Legenda o Humie".

tomasz | 2016-02-04
Jakub Nowak | 2015-10-05