W słońcu i we mgle

Wydawnictwo: Szara Godzina
Ag2S

Niepozorny hotelik w centrum Wałcza, trzy przyjezdne kobiety i właścicielka obiektu – sceneria iście filmowa, jednak daleka od ideału. Za bohaterkami ciągnie się przeszłość, która prześladuje je na każdym kroku. Dlaczego Bożena ma wiecznie zaciśnięte usta i tworzy szczegółowy plan każdego dnia? Co jest przyczyną tego, że Natalia nie chce rozmawiać z mężem, a w nocnej szafce skrywa pozew rozwodowy? Z jakiego powodu Majka usiłuje popełnić samobójstwo? I w końcu Alicja – skąd wie o sekretach pozostałej trójki? Jakie tajemnice kryją się za hotelowymi drzwiami?

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa

gosia123 | 2017-06-21
Przeczytana: 21 czerwca 2017

Kolejna autorka,po którą sięgam w ciemno.Książka jest ciepła,magiczna i wyzwala tak niesamowite emocje,że człowiek ma ochotę uśmiechnąć się od ucha do ucha.
Cztery przypadkowe kobiety,cztery różne życia i charaktery,cztery temperamenty i cztery różne podejścia do życia. Natalia,Majka,Bożena i Alicja ....kobiety,które spotkały się przypadkowo w hoteliku w Wałczu,a jednak to spotkanie odmienilo ich życie. Jak???sami przeczytajcie,bo to kawał solidnej roboty.

Jadwiga | 2017-06-17

książek: 1921
anya | 2017-06-23
kaw_end_nap | 2017-06-22
Patronaty tygodnia

Wykwintna proza o Patricku Melrose i jego relacji z despotycznym ojcem, historia psychopatycznego Ogrodnika i jego kolekcji motyli oraz – to tylko niektóre z książek, które w najbliższych dniach ukażą się pod naszym patronatem. Sprawdźcie, jakie tytuły znajdziecie w księgarniach!