Pan Przystojny

Cykl: W przestworzach (tom 4) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Mr. Beautiful
karollllllla

Kontynuacja serii „W przestworzach” Burzliwy związek Bianki i Jamesa wbrew wszystkiemu zakończył się happy endem. W poprzednich tomach serii śledziliśmy ich tęsknotę i pożądanie, bezgraniczne oddanie, uzależniającą ekstazę i uczucie, które przypominało niebezpieczny lot wśród wichrów i burz. Dramatyczne rozstania i powroty, emocje, których nie można ukoić, i dotyk, którego nie da się...

Kontynuacja serii „W przestworzach”

Burzliwy związek Bianki i Jamesa wbrew wszystkiemu zakończył się happy endem. W poprzednich tomach serii śledziliśmy ich tęsknotę i pożądanie, bezgraniczne oddanie, uzależniającą ekstazę i uczucie, które przypominało niebezpieczny lot wśród wichrów i burz. Dramatyczne rozstania i powroty, emocje, których nie można ukoić, i dotyk, którego nie da się zapomnieć.
Jednak by w pełni przeżyć ich historię, musisz poznać również wersję Jamesa. Spójrz w błękitne oczy Bianki jego oczami, dotknij jego dłonią jej delikatnej skóry. Aby dokończyć tę szaloną opowieść o locie wśród grzmotów i chmur, musisz zacząć ją od nowa, od chwili, gdy James pewnego dnia zobaczył w oczach Bianki utraconą połowę swej własnej duszy. Od tej chwili zmieniło się wszystko...

Odkryj mroczne tajemnice Jamesa. Tragedie, które przetrwał, upadki, po których wciąż się podnosił. Jego niecierpliwość, pożądanie, napięcie, potrzebę władzy — przede wszystkim nad Bianką. Jego pragnienie rozkoszy, które przekracza kolejne granice. Przeczytaj historię jego szaleństwa, jego cierpienia, jego rozdarcia i... wiernego serca. Nie oderwiesz się od niej aż do ostatniej strony!

źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/pan-przystojny-r-k-lilley,panprz.htm

źródło okładki: http://www.znak.com.pl

Poetkaa | 2019-08-30
Przeczytana: 30 sierpnia 2019

Czwarty tom i ostatni z serii "W Przestworzach" opisuje poszczególne fragmenty z życia Jamesa i Stephana z przeszłości i teraźniejszości.

Fajne uzupełnienie całej serii ze względu na to, że kobieta i mężczyzna inaczej patrzą na tą samą sytuację. A jeszcze inaczej patrzy na nie najlepszy przyjaciel głównej bohaterki. Również życie Stephana poznajemy od samego początku, jak poznał Biancę i jak poradził sobie ze swoimi demonami.

Idealne zakończenie serii, którą oczywiście, mam nadzieję przeczytacie. ;)

red_riddle | 2019-04-05
Przeczytana: 05 kwietnia 2019

Nie rozumiem tej książki. Jest tak poszatkowana że tego się po prostu nie da czytać. Z rozdziału na rozdział skaczemy z przeszłości w teraźniejszość potem przyszłość, raz to James, za chwile Stephan.... z wielką chęcią przeczytałabym ich przemyślenia, ale gdyby były one opisywane np. zgodnie z wydarzeniami w tomach 1-3, bo tak, to po prostu mój mózg się gubi...

Angiee | 2019-01-13
Przeczytana: 13 stycznia 2019

Cała seria była bardzo lekka. Szybko ją się czytało. Niestety była też bardzo przewidywalna, brakowało jakiś momentów zwrotu akcji.
Główna bohaterka czasami irytowała, dlatego miło było przeczytać ostatnią część i zobaczyć niektóre wydarzenia oczami Jamesa. Aczkolwiek 4 część wydawała mi się nadmiernie chaotyczna.
Mimo wszystko sięgnę po kolejne książki tej autorki, między innymi po historię Daniki i Tristiana, ponieważ zaciekawiła mnie wzmianka o nich i chciałabym poznać z kolei tą opowieść.

Lewitująca | 2018-11-13

Ta część ta najlepsze fragmenty z poprzednich, ale wzrokiem Jamesa. Ciekawe rozwiązanie, które nie czyni jej nudną. Jednak najlepszym zabiegiem jest uczynienie, przez chwilę, bohaterem najlepszego przyjaciela Blanki, Stephana. Jak często zostało powtórzone Blanka i Stephan są ze sobą zrośnięci, więc fajnie było przeczytać o znalezieniu przez niego szczęścia.

Katarzyna Katt | 2018-11-07
Przeczytana: 27 października 2018

Losy Bianki i Jamesa miałam okazję poznać w trakcie lektury serii "W przestworzach". Trylogia w moim odczuciu miała lepsze i gorsze momenty jednak ogólnie oceniałam pozytywnie. Dlatego też bardzo byłam ciekawa kontynuacji ich historii, którą autorka zawarła w książce "Pan przystojny".
Niestety, ale mocno się zawiodłam. Ta powieść to całkowity duplikat tomu pierwszego, z tą różnicą, że pisany oczami Jamesa. Zabieg mocno inspirowany znaną nam serią książek. Ta część praktycznie niczego nie wniosła do całokształtu tej serii. Nie wytłumaczyła wielu ciekawostek, które chciałam poznać. Nie dała nowego światła na zachowanie Jamesa, bo moim zdaniem jak był przedstawiony w poprzednich częściach, tak tutaj pozostał całkowicie sobą. Jedyną nowością był chyba drugi rozdział lub pierwszy, w którym autorka wróciła do wydarzeń z ostatniej części oraz epilog, który zawierał konkretne fakty, które zdecydowanie jako czytelnik chciałam poznać, a mianowicie dalsze losy naszych bohaterów po...

Dybciaa | 2018-05-13
Przeczytana: 13 maja 2018

Uwielbiam gdy moj umysl pochloniety jest czasami takimi historiami.Burzliwym zwiazkiem ktory momo wszystko pokonuje wszelkie przeciwnosci. To jest niesamowite jak czlowiek zmienia sie pod wplywem panujacego uczucia,jak zmienia swoje dotychczasowe przyzwyczajenia dla tej drugiej osoby,jak robi sie slaby kiedy ta osoba cierpi. Najwazniejsze sa dobre zakonczenia mimo panujacego zla. W brzydocie swiata milosc pokonuje wszelkie przeciwnosci.

Joanna J | 2017-12-30
Przeczytana: 30 grudnia 2017

Zupełnie nietrafione uzupełnienie serii. Mam wrażenie że autorka nie mogła się zdecydować, czy chce napisać książkę o Jamesie, czy o Stephanie. Zdecydowanie powinna wybrać tego drugiego, bo Pana Przystojnego jest tu jak na lekarstwo. Zabrakło jego kluczowych przemyśleń, a te co są odzwierciedlają to co było w poprzednich częściach i wzbogacone są jedynie o monotematyczne "moja". Do tego tak strasznie chaotyczne osadzenie rozdziałów w czasie, że w połowie książki myślałam już że to koniec.

SunReads | 2017-12-08
Przeczytana: 05 grudnia 2017

Czasami tak już jest, że los stawia na twojej drodze odpowiednią osobę. Spoglądasz jej w oczy i już wiesz, że to brakująca część twojej duszy - nie możesz pozwolić jej odejść. Tak było z Jamesem, gdy po raz pierwszy ujrzał Biankę. Zrozumiał, iż dotąd jedynie wegetował, a ona znów przywróciła go do życia. Pytanie tylko, czy mężczyzna zdoła utrzymać ją przy sobie?
Stephen od początku starał się trzymać z dala od Javiera, ale kłopoty chodziły za nim jeszcze zanim poznał Biankę, która uratowała jego duszę. Jednak to chłopak o złej reputacji uleczył jego serce i nauczyć kochać siebie.
Poznaj świat Jamesa odmieniony przez Biankę oraz wzloty i upadki Stephena.

"A jeśli chodzi o te wszystkie jak i dlaczego, James, to taka miłość czyni cię lepszym człowiekiem, nawet jeśli ją tracisz, nawet jeśli to tylko jedna cenna chwila w życiu, to i tak nie możesz żałować, że ją przeżyłeś. Możesz mi wierzyć."

Jak już pewnie się domyślacie, w dodatku do serii "W przestworzach" pojawia się...

bodzia | 2017-10-30
Przeczytana: 30 października 2017

Chaotyczna fabuła przeniesiona z poprzednich części,uzupełniona niewielkim fragmentem historii z punktu widzenia Jamesa. Nowością jest tylko opowieść o Stephenie, lecz jak to się ma do historii pana przystojnego?. O ile trzy poprzednie części przeczytałam z przyjemnością to ta zdecydowanie mnie rozczarowała. Polecam, jeśli ktoś lubi czytać kilka razy na ten sam temat.

tylkojego095 | 2017-10-26
Przeczytana: 26 października 2017

Boże po prostu się zakochałam w Stefanie! Szkoda, że nie ma osobnej części poświęconej tylko Jemu i Javerowi;) a co do Jamsa i Bianci czuje pewien niedosyt.. Zabrakło mi paru scen z jego punktu widzenia takich jak : sytuacjia w której Bianca ucieka z jego domu po spotkaniu z Jo, sceny tego jak się czuł gdy zaatakowali Biance na gali w łazience, jak zobaczył Peta i Biance w stajni.. Naprawdę wielka szkoda.. Mam nadzieję, że nidługo pojawi się historia Tristana i Daniki oraz Lany.. Polecam!:D