Pan Przystojny

Cykl: W przestworzach (tom 4) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
Mr. Beautiful
karollllllla

Kontynuacja serii „W przestworzach” Burzliwy związek Bianki i Jamesa wbrew wszystkiemu zakończył się happy endem. W poprzednich tomach serii śledziliśmy ich tęsknotę i pożądanie, bezgraniczne oddanie, uzależniającą ekstazę i uczucie, które przypominało niebezpieczny lot wśród wichrów i burz. Dramatyczne rozstania i powroty, emocje, których nie można ukoić, i dotyk, którego nie da się...

Kontynuacja serii „W przestworzach”

Burzliwy związek Bianki i Jamesa wbrew wszystkiemu zakończył się happy endem. W poprzednich tomach serii śledziliśmy ich tęsknotę i pożądanie, bezgraniczne oddanie, uzależniającą ekstazę i uczucie, które przypominało niebezpieczny lot wśród wichrów i burz. Dramatyczne rozstania i powroty, emocje, których nie można ukoić, i dotyk, którego nie da się zapomnieć.
Jednak by w pełni przeżyć ich historię, musisz poznać również wersję Jamesa. Spójrz w błękitne oczy Bianki jego oczami, dotknij jego dłonią jej delikatnej skóry. Aby dokończyć tę szaloną opowieść o locie wśród grzmotów i chmur, musisz zacząć ją od nowa, od chwili, gdy James pewnego dnia zobaczył w oczach Bianki utraconą połowę swej własnej duszy. Od tej chwili zmieniło się wszystko...

Odkryj mroczne tajemnice Jamesa. Tragedie, które przetrwał, upadki, po których wciąż się podnosił. Jego niecierpliwość, pożądanie, napięcie, potrzebę władzy — przede wszystkim nad Bianką. Jego pragnienie rozkoszy, które przekracza kolejne granice. Przeczytaj historię jego szaleństwa, jego cierpienia, jego rozdarcia i... wiernego serca. Nie oderwiesz się od niej aż do ostatniej strony!

źródło opisu: http://helion.pl/ksiazki/pan-przystojny-r-k-lilley,panprz.htm

źródło okładki: Internet

bodzia | 2017-10-30
Przeczytana: 30 października 2017

Chaotyczna fabuła przeniesiona z poprzednich części,uzupełniona niewielkim fragmentem historii z punktu widzenia Jamesa. Nowością jest tylko opowieść o Stephenie, lecz jak to się ma do historii pana przystojnego?. O ile trzy poprzednie części przeczytałam z przyjemnością to ta zdecydowanie mnie rozczarowała. Polecam, jeśli ktoś lubi czytać kilka razy na ten sam temat.

tylkojego095 | 2017-10-26
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 26 października 2017

Boże po prostu się zakochałam w Stefanie! Szkoda, że nie ma osobnej części poświęconej tylko Jemu i Javerowi;) a co do Jamsa i Bianci czuje pewien niedosyt.. Zabrakło mi paru scen z jego punktu widzenia takich jak : sytuacjia w której Bianca ucieka z jego domu po spotkaniu z Jo, sceny tego jak się czuł gdy zaatakowali Biance na gali w łazience, jak zobaczył Peta i Biance w stajni.. Naprawdę wielka szkoda.. Mam nadzieję, że nidługo pojawi się historia Tristana i Daniki oraz Lany.. Polecam!:D

Kate | 2017-11-14
Przeczytana: 14 października 2017