Na szczycie. Gra o miłość

Cykl: Miłość w rytmie rocka (tom 2)
Wydawnictwo: Novae Res
KNHaner

Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka. Cudowne wakacje Reb i Seda dobiegają końca. Czy powrót do rzeczywistości okaże się równie bolesny jak to, że Rebeka będzie musiała przetrwać rozstanie z ukochanym? Czy niedaleka przeszłość i wspomnienia z dzieciństwa nie będą przeszkodą w budowania szczęścia? Uczucie, które połączyło tych dwoje, ponownie zostanie...

Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka.
Uczucie, które połączyło tych dwoje, ponownie zostanie wystawione na próbę. Demony przeszłości powrócą, a wróg nigdy nie zapomina. Gra toczyć się będzie o najważniejszą stawkę. O miłość.

źródło opisu: https://novaeres.pl

źródło okładki: https://novaeres.pl

Piatka_2008 | 2019-05-21
Przeczytana: 21 maja 2019

Perypetii ciąg dalszy :) pełna energii tak samo jak część pierwsza. A zakończenie no weźcie mnie trzymajcie, wiedziałam, że nie można mu ufać!

Miłość jest silniejsza od najwspanialszych uczuć i trwalsza od najbardziej odpowiedzialnych decyzji, gdyż jest postawą wierności na zawsze!

Zaraz po zakończeniu pierwszej części,właśnie sięgnęłam po II tom. Tę część równie szybko przeczytałam.A dokładnie w dwa dni.

Kontynuacja losów bohaterów poznanych w I części pochłonęła mnie od pierwszych wersów. Czytając ją wręcz nie mogłam oderwać się od niej. Rajsko-sielankowe wakacje na słonecznych Karaibach właśnie dobiegły końca i teraz trzeba wrócić do codziennych spraw i obowiązków. Co to oznacza dla naszej zakochanej pary Rebeki i Sedricka.- Może oznaczać tylko jedno rozłąkę. Sed musi wrócić na przerwaną trasę koncertową,a w tym samym czasie Reb ma się zaopiekować małą córeczką Simona i Kary. Tuż po wyjeździe Sedricka na horyzoncie pojawia się tajemniczy mężczyzna o powalającej urodzie modela prosto z okładek magazynów dla pań, o imieniu Thomas,który zaczyna się kręcić koło dziewczyny naszego zapracowanego menadżera.Tajemniczy...

Dorota | 2019-02-24
Przeczytana: 24 lutego 2019

Kontynuacja Na szczycie, dobra, ale...nie powalająca niestety...
Oczywiście warta przeczytania i ciekawa, ale czytając miałam wrażenie, iż połowa jest za słodka, a połowa za dramatyczna...
Pierwsza część zdecydowanie lepsza, niebawem sięgam po trzecią i zobaczymy...natomiast nie przepadam za odkrywaniem wszystkich kart i pomimo, że mogłam się domyślać kto będzie czarnym charakterem, tak odkrywanie wszystkiego w ostatnich stronach książki...miejmy nadzieję, że autorka ma cos ciekawego w zamyśle...:)

red_riddle | 2018-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2018

Lubie książki w których jest taki ogień między bohaterami, że wybuchają kłótnie. Ale te kłótnie powinny mieć choć odrobinę sensu, przynajmniej na tyle na ile zazwyczaj kłótnie mają. A tutaj oni się po prostu na siebie wydzierają, nie słuchają i to kompletnie się kupy nie trzyma.
Zazwyczaj w książkach czułam to przyciąganie między bohaterami, potrzebę bycia razem, a tu niestety tego brakuje. Relacje są opisane bardzo powierzchownie.
Gdybym miała streścić fabułę tej książki to przyznam szczerze że nie wiem o czym ona jest. On ją kocha, Ona jego też, On robi dla niej wszystko, Ona non stop robi jakieś głupoty, połowy rzeczy mu nie mówi a potem się wścieka, kiedy wszystko wychodzi na jaw i on jest zły. Ta relacja nie ma żadnych dobrych fundamentów.
Ale jestem masochistka i sięgnę po kolejną część, bo jestem bardzo ciekawa czy Jack i Thomas osiągną swoje. Chciałabym aby nasi bohaterowie rozstali się na więcej niż 2 dni i aby w końcu autorka napisała jakąś poważną rozmowę między nimi.

Adrianna Kulawik | 2018-09-08
Przeczytana: 08 września 2018

Choć pierwsza część nie była najlepsza, jednak przeczytałam drugą, ciekawiły mnie dalsze losy bohaterów. Ale nie da się tego przeczytać jednym ciągiem, czasem poziom irytacji był nieznośny. Mnóstwo absurdów - nagle okazuje się, że wszyscy mają jakieś dzieci, bądź właśnie się spodziewają. Bohaterka jak zwykle często znika i choć ma ochronę, to nikt nie wie gdzie jest. Każde kolejne wyrażenie "pisnęłam" doprowadzało mnie po prostu do szału. Jednak coś w tym jest, pewnie po jakiejś odmianie sięgnę po następną.

Anna | 2018-05-06

o tak miłość wciąż gra, tylko czemu tyle w koło próbuje to zmienić :)

Justyna Gosk | 2018-03-29

Świetna seria, w mojej ocenie fabuła lepsza niż Greya.

SunReads | 2018-01-17
Przeczytana: 16 stycznia 2018

Reb i Sed wracają z wakacji. Chłopaki muszą wyruszyć w trasę, a Rebeka chciałaby znów zacząć żyć. Właśnie spadły na nią obowiązki, które wymagają odpowiedzialności, a ona będzie musiała się ich podjąć pod ich nieobecność. Dodatkowo oboje z narzeczonym wysuwają wielkie plany na przyszłość. Jak Reb poradzi sobie z rozłąką z ukochanym, tym bardziej, że od jakiegoś czasu wracają do niej wspomnienia z bolesnego dzieciństwa... A jej pamięć nadal nie. Czy to zaważy na ich związku?

"Cholernie bałam się tego, co miało być dalej, bo nic nie zapowiadało, że będzie lepiej."

Cóż, recenzja będzie raczej krótka, bo nie ma, co wiele się rozpisywać. Akcja książki rozpoczyna się mniej więcej tam, gdzie skończyła się pierwsza część. Również nie wiele się o od niej różni, bo powiela te same schematy, kłótnie i zgody. Język jest lekki, a chwilami też infantylny, więc trzyma poziom poprzedniego tomu pod każdym względem. Na całe szczęście jest dużo cieńsza, więc czyta się ją szybko. Pojawia się mniej...

tylkojego095 | 2018-01-16
Przeczytana: 11 stycznia 2018

Muszę przyznać niektórym rację, że seria delikatnie przypomina historie Sinersów Olivi Cunning, ale tylko ze względu na to, że to są rockmeni i te same imiona: Sed, Eric, Rebeca. Poza tym książka różni się maksymalnie! Chodź przyznam, że uwielbiam Sinersów, którzy byli delikatniejsi, i że tak powiem mniej "popie*doleni" to serie :Na Szczycie" również uwielbiam:) bardziej podobała mi się już druga część, w której Sed już się nie chce "dzielić" Rebeca tylko jest bardziej zazdrosny i zaborczy i takiego go lubię:) za niedługo sięgam za kolejną część;) już nie mogę się doczekać;DD POLECAM dla osób o silnej psychice;))