KNHaner

Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka. Cudowne wakacje Reb i Seda dobiegają końca. Czy powrót do rzeczywistości okaże się równie bolesny jak to, że Rebeka będzie musiała przetrwać rozstanie z ukochanym? Czy niedaleka przeszłość i wspomnienia z dzieciństwa nie będą przeszkodą w budowania szczęścia? Uczucie, które połączyło tych dwoje, ponownie zostanie...

Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka.
Uczucie, które połączyło tych dwoje, ponownie zostanie wystawione na próbę. Demony przeszłości powrócą, a wróg nigdy nie zapomina. Gra toczyć się będzie o najważniejszą stawkę. O miłość.

źródło opisu: https://novaeres.pl

źródło okładki: https://novaeres.pl

książek: 2081
bookish | 2017-03-06
Przeczytana: 06 marca 2017

myślałam, że pierwsza część jest gniotem, a główna bohaterka tylko pozbawiona jakiejkolwiek iskierki logicznego myślenia. myliłam się, to jest gorsze.

Pośredniczka | 2017-02-11
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Mam :)
Przeczytana: 11 lutego 2017

„Na szczycie.Gra o miłość” okazała się niezwykle pasjonującą rozgrywką pomiędzy bohaterami. Pełna uczuć i pasji powieść K.N Haner porywa czytelnika, swoją nieprzewidywalnością, aż do ostatniej strony i długo po przeczytaniu nie pozwala o sobie zapomnieć. Z pełnym przekonaniem gorąco polecam, jednocześnie ostrzegając, że jest to pozycja dla czytelników o mocnych nerwach.

Cała recenzja: http://www.posredniczkaa.pl/2017/02/kn-haner-na-szczycie-gra-o-miosc.html

mala5317 | 2017-03-09
Przeczytana: 09 marca 2017

Pamiętam pierwszą część tej książki, która w sklepie zwróciła moją uwagę przez nietypowy format, taki lekko powiększony. Po przeczytaniu tamtej mniej więcej pamiętam o czym była ale gdybym miała sobie przypomnieć jaką ocenę dałam, nie dałabym rady.

Ta część jest inna. Niestety nie na plus, gdyż o niej zapomnę jeszcze szybciej. Na pewno mniej kontrowersyjna i zdecydowanie mniejsza ilość akcji, ale nadal ten świat rockowy do mnie nie przemawia.

Główna bohaterka sama nie wie czego chce od życia. Na pewno można zwalić to na karby młodości. Ale odpowiedzialności u niej za wiele nie znajdziemy, nawet w tak młodym wieku. A przecież w dzieciństwie los jej nie oszczędzał i wiele przeszła. Powinna jakieś wnioski wyciągnąć...

Rebeka z Sedrickiem wracają do codzienności po zaręczynowych wakacjach. On za kilka dni wyrusza w trasę a ona zostaje z małym dzieckiem. Niby normalna sytuacja a oni są przeświadczeni że nie potrafią bez siebie żyć i nie wytrwają w samotności, przez co komplikują...

książek: 1917
Magda | 2016-10-15
Przeczytana: 15 października 2016

Więcej na: http://smag-rekomendacje.blogspot.com/

Długo czekałam i jeszcze dłużej dawkowałam sobie drugi tom „Na szczycie”. Z jednej strony chciałam jak najszybciej skończyć, dowiedzieć się wszystkiego. Jednak postanowiłam delektować się powolnie smaczkiem podanym na każdej ze stron. A czym autorka zaskoczy nas w drugim tomie?

Rebeka i Sedrick są bliżej siebie, niż kiedykolwiek dotąd. Wciąż borykają się ze swoimi demonami, docierają się w kwestii porozumienia między sobą, ale kochają się nad życie. Jednak, jak to w życiu bywa, kłód rzucanych pod nogi i tu nie zabraknie. Wręcz namnożyło się tego zbyt sporo. Przeszłość dogadania, wrogowie nie zapomnieli, ale i sporo problemów wynika z braku pełnego porozumienia pomiędzy bohaterami. Przy ich temperamentach aż dziwne, że się nie pozabijali. Za to pogodzenia były gorące, aż kartki paliły od atmosfery, a czytelnik z pewnością siedzieć będzie z wypiekami i zapartym tchem. Bowiem historii tych dwojga nie można śledzić na spokojnie....

Cyrysia | 2016-10-23

Ta część w niczym nie ustępuje swej poprzedniczce. Jest tak samo intensywna i gwałtowna, pełna tęsknot, uniesień, cierpienia i łez. Nie sposób czytać jej obojętnie.

Michelle | 2016-10-08
Przeczytana: 04 października 2016

„Sex, drugs and rock&roll”. Tym razem tylko (albo aż) seks i rock…w ilości nielimitowanej. A dodatkowo, ogrom miłości. Miłości przez duże „M”.

Egzotyczne wakacje Rebeki i Sedricka dobiegają końca. A to oznacza rozłąkę. Sed wraz z chłopakami wraca w przerwaną trasę koncertową, a Reb szykuje się do rozpoczęcia studiów oraz opieki nad maleńką Charlotte – córką Simona i Kary. Rzeczywistość okazuje się bolesna dla obojga, a Reb zaczynają dręczyć demony przeszłości. Szalona i kontrowersyjna miłość zostaje po raz kolejny wystawiona na próbę… Czy w końcu Reb i Sed staną na ślubnym kobiercu? Czy przetrwają wszystkie próby i będą mogli być szczęśliwi?

Bohaterowie wykreowani przez K.N. Haner po raz kolejny zachwycają. Bogate i barwne osobowości, które uzupełniają historię i siebie nawzajem. Nie sposób nie ulec ich magii. Jednak Rebeka to przypadek wybitny. Dziewczyna po przejściach. Niby skryta i wycofana, delikatna i wrażliwa, a tak naprawdę mała bestia – cholernie uparta i waleczna...

k_a_s_i_a | 2017-01-03
Przeczytana: grudzień 2016

Historia ciekawa, ale styl autorki niestety się nie poprawił. Wciąż uważam styl jest dość chaotyczny. Niestety Reb w wielu przypadkach mnie denerwowała. Zachowywała się jak rozkapryszona osiemnastolatka, która jeszcze nie wie czego chce od życia. Po co ona w ogóle zaczęła rozmawiała z Tomasem? Nie umiem odpowiedzieć sobie na to pytanie. Przecież mogła mu grzecznie powiedzieć, żeby się odczepił... Niby Kocha Seda, ale ukrywa przednim wiele spraw. Sed z kolei może i jest zazdrosnym typem, ale chce dla Reb wszystkiego co najlepsze i jest w stanie dać jej wszystko czego dziewczyna zapragnie... Jednak sądzę że ona nie zawsze to potrafi docenić.
Z pewnością przeczytam kolejną część, bo jestem ciekawa jak ta historia potoczy się dalej.

Zaczarowana Książka | 2017-05-29

Szukacie książek o której nie da szybko się zapomnieć?
Książki poruszy wasze serca i przyspieszy ich szybsze bicie?
Czytając książkę z wypiekami na twarzy?
Jeśli tak to ta książka jest właśnie dla ciebie.

Aniaa | 2017-07-21
Przeczytana: 2017 rok

Lepsza od poprzedniej części, niestety bohaterka nadal nie wie czego chce :)

InezStanley | 2017-09-27

„Na Szczycie. Gra o miłość”- Jeśli w grę wchodzi miłość w rockowym rytmie i to Na wysokim Szczycie…Warto podjąć walkę!!!
Kontynuacja historii szalonej i kontrowersyjnej miłości Rebeki i Sedricka.
„Jak mam Ci to udowodnić? Co ci obiecać? CO przyrzec? Zrobię wszystko... - Mój głos brzmiał tak smutno. Cholernie bałam się tego, co miało być dalej, bo nic nie zapowiadało, że będzie lepiej”.
Kolejny raz miałam zaszczyt śledzić losy Reb i Seda oraz reszty wariatów (czyt. zespołu).
Wiecie jak bardzo pokochałam pierwszą część. Tak samo pokochałam drugą. Co tu dużo mówić - tych facetów nie da się nie kochać. Skradli moje serce swoim poczuciem humoru, pewnością siebie, stanowczością, dominacją i ogólnie urokiem osobistym. Mogłabym tu wymienić ich wszystkie cechy, ale po co? Pozwolę abyście ich same odkryły krok po kroczku.
Byłam w szoku jak bardzo bohaterowie zaczęli się zmieniać w drugim tomie. Nie na gorsze. 1 tom pokazywał ich jako nieco rozpuszczone gwiazdy rocka, którzy tylko czekali...