Neuropsychologiczne konsekwencje urazów głowy

Wydawnictwo: Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
zdrowie, medycyna

Autorzy poszczególnych rozdziałów, wysokiej klasy specjaliści z dziedziny neuropsychologii klinicznej, starają się przybliżyć czytelnikowi współczesny stan wiedzy neuropsychologicznej na temat istoty urazów mózgu i ich psychologicznych następstw oraz dzielą się z nim swoim bogatym doświadczeniem klinicznym z pracy z pacjentami, którzy doznali urazu głowy i z tego powodu cierpią na różnego rodzaju zaburzenia funkcji poznawczych, intelektualnych i emocjonalnych.

marqo | 2012-12-31
Przeczytana: 16 lutego 2013