Młotodzierżca

Wydawnictwo: Copernicus Corporation
7 (46 ocen i 4 opinie) Zobacz oceny
Warhammer: Time of Legends: Heldenhammer
warhammer, sigmar, mcneill

CCzęść pierwsza trylogii Sigmara! Czas legend. Kraje Starego Świata są jeszcze dzikie i pierwotne, a prymitywne ludzkie plemiona walczą o przetrwanie. W tych niebezpiecznych czasach młody człowiek, za sprawą swej odwagi i czystego serca, przejmuje władzę nad plemieniem Unberogenów. Jego imię brzmi Sigmar Młotodzierżca, a jego czyny zmienią bieg historii. Oto opowieść o tym, jak armia Sigmara...

CCzęść pierwsza trylogii Sigmara!

Oto opowieść o tym, jak armia Sigmara rośnie w siłę i wreszcie doprowadza do bitwy na Przełęczy Czarnego Ognia. Ludzie i krasnoludy stają naprzeciwko hordy orków, broniąc swych ziem i dając początek Imperium.

"Młotodzierżca" jest pierwszym tomem wspaniałej nowej serii ożywiającej największe legendy świata Warhammera.

źródło opisu: [Copernicus Corporation, 2009]

zielony02 | 2016-11-21

Doskonałe tzw."czytadło". Nie jest to książka wybitna, rewelacyjna czy wyjątkowa, ale na wysoką ocenę zasluguje opisaną w niej historią i bohaterami. Nie znajdziemy w niej głębokich i ukrytych przesłań, mamy tu raczej szablonową walkę herosa o uratowanie świata. Jednocześnie ta doskonale znana fabuła potrafi czytelnikowi dać przyjemność z każdej przeczytaniej strony, odpręzyć i wciągnąć w ciekawą przygodę.

Sotha | 2014-07-27

Spodziewałam się czegoś bardziej patetycznego, a okazało się, że ksiażka traktowała o życiu syna przywódcy jednego z barbarzyńskich plemion, który przeżywając przygody staje się legendarnym bohaterem, a nie jest to opis epickiego życia boga Imperium, co mnie mile zaskoczyło. Po prostu dobra książka fantasy, a dla fanów Warhammera historia znanych wydarzeń z podręcznika opowiedziana w inny sposób. Polecam :)

Pawel | 2013-09-28

Ksiazka obowiazkowa dla kazdego fana fantasy oraz swiata Warhammer. Autor w genialny sposob opisuje historie jednego z najwiekszych herosow swiata Warhammer - Sigmara. Historia opowiedziana wartko i czyta sie ja z zapartym tchem. Nie musze wspominac o epickich scenach bitewnych:) Polecam!!!!

deneb | 2013-09-02

Całkiem przyjemna pozycja. Czasami do bólu przypominała filmy z Rambo.

Greedisgood | 2016-09-20
cormacson | 2016-08-24