Tropem przodków i miłości

Seria: Pod gruszę
Wydawnictwo: W.A.B.
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
giovanna

Książki pod gruszę Seria współczesnych książek obyczajowych oferujących rozrywkę, emocje, ucieczkę od codzienności Katia – kobieta po przejściach, samotna matka - jest poczytną pisarką. Często jeździ po Polsce w poszukiwaniu intrygujących historii. Tym razem trafia na Mierzeję Wiślaną, szukając korzeni własnej rodziny. Jej babka była nieślubnym dzieckiem bogatego egzotycznego cudzoziemca, o którym wieść urywa się w czasach II wojny światowej. Podążając jego śladem, Katia nawiązuje ciekawe znajomości i wdaje się w gorący romans z nowo poznanym mężczyzną, który nieoczekiwanie również prowadzi pewne prywatne śledztwo. Intrygująca znajomość przeistacza się w coś bardzo poważnego.

źródło opisu: http://www.gwfoksal.pl/

źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/

gosia123 | 2017-05-29
Przeczytana: 29 maja 2017

Czytadełko w sam raz na upalne popołudnie. Jak to w romans ach bywa jest ona i on,ona cudza narzeczona,on przystojny obcokrajowiec i jeszcze są przodkowie. Ona to prawnuczka mężczyzny,którego w ręce Niemców oddała jego ciotka:) skomplikowane???? Eeee....tam i jak to w bajkach bywa pewnie żyli długo i szczęśliwie:)
To książka przy której ani nie trzeba myśleć,ani się skupiać:) na upały idealna

ela1912 | 2017-10-16
Iwona | 2017-09-02