Podróż Katii

Tłumaczenie: Wiesława Dzieża
Wydawnictwo: Bernardinum
Katia viaggia leggera
Aneta

Jedna z tych książek, które porywają od razu, wciągają emocjonalnie dzięki ciekawej życiowej historii i wartkiej, narastającej akcji. Powieść Fabrizio Silei to książka dla każdego. Opowieść o Katii, czternastoletniej włoskiej dziewczynie, której matka i jej nowy partner życiowy – tajemniczy Vincenzo, zgotowali szybką lekcję dojrzewania, trudną podróż od zakłamania do prawdy, od cwaniactwa i...

Powieść Fabrizio Silei to książka dla każdego. Opowieść o Katii, czternastoletniej włoskiej dziewczynie, której matka i jej nowy partner życiowy – tajemniczy Vincenzo, zgotowali szybką lekcję dojrzewania, trudną podróż od zakłamania do prawdy, od cwaniactwa i oszustwa do współczucia i pomocy innym. Historia uniwersalna o tym, jak niewinne pragnienie stabilizacji i bliskości kogoś, kto zajmie się dwiema samotnymi kobietami, niepostrzeżenie, powoli i niewinnie zmienia się w życie obciążone oszustwem i cudzą krzywdą.

źródło opisu: http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/%E2%80%9EPodroz-Katii/946

źródło okładki: http://ksiegarnia.bernardinum.com.pl/pl/p/%E2%80%9EPodroz-Katii/946

Aneta | 2017-02-13
Na półkach