Arystokratyczny zamęt

Tłumaczenie: Maria Łobzowska
Wydawnictwo: Edytor
Zur linken Hand getreut
polmon

Siostra Maria po utracie w katastrofie morskiej męża i maleńkiej córeczki znajduje pocieszenie w pracy jako pielęgniarka. Pielęgnując w chorobie nastoletniego księcia zakochuje się w jego ojcu księciu Botho Rastenbergu. Czy miłość mieszczanki i arystokraty ma szanse na spełnienie? Losy mieszkańców książęcego zamku splatają się z losami trojga dzieci z morganatycznego małżeństwa arcyksięcia...

Losy mieszkańców książęcego zamku splatają się z losami trojga dzieci z morganatycznego małżeństwa arcyksięcia Ferdynarda i śpiewaczki Reginy Solmshausen. Czy troje młodych ludzi, pogardzanych w sferach arystokratycznych, znajdzie szczęście?

źródło opisu: własny

źródło okładki: Edytor