Miłość wie lepiej. Część 1

Okładka książki Miłość wie lepiej. Część 1
Jadwiga Courths-Mahler Wydawnictwo: Edipresse-Kolekcje Seria: Biblioteka Romansu [Edipresse] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Biblioteka Romansu [Edipresse]
Durch Liebe erlost
Edipresse-Kolekcje
2015-09-12
1994-01-01
Wawrzyniec Sawicki
romans literatura niemiecka

Piękny i bardzo wyjątkowy romans o miłość. Autorka napisała wspaniałą powieść , która trafiła do mojego serca. Bardzo przyjemnie czytało mi się. Książkę miło wspominam. Jestem zachwycony.
Polecam

Polecam

1963

Na półkach: , , , , , , ,

Miłość nie zważa nawet na przeszłość. Potrafi człowieka uzdrowić i przywrócić mu radość.

Jadwiga Courths-Mahler Miłość wie lepiej. Część 1 Zobacz więcej