Prowizorium

Seria: Kroki / Schritte
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza ATUT
Das Provisorium
tsantsara

Powieść jest zapisem dramatycznych doświadczeń autora z pobytu w zachodnich Niemczech – poczucia wykorzenienia, topionej w alkoholu rozpaczy z powodu niemożności pisania, samotności pośród kolorowej rzeczywistości kapitalizmu. Twórczość tego urodzonego w NRD pisarza cechuje balansowanie na granicy rzeczywistości i fikcji, jej centralnym tematem jest zaś konflikt między jednostką a społeczeństwem oraz poszukiwanie własnej tożsamości.

źródło opisu: http://www.atut.ig.pl

źródło okładki: http://www.atut.ig.pl