Prawdziwa miłość

Wydawnictwo: BIS
Darling Jasmine
83-89685-49-3
król, zemsta, intryga, miłość

Jasmine de Marisco Lindley, markiza Westleigh, z rozkazu króla Anglii Jakuba I ma ponownie wyjść za mąż. Wybranym przez monarchę kandydatem jest lord Glenkirk, którego oświadczyny Jasmine odrzuciła przed dwoma laty. Czy hrabia Glenkirk będzie umiał zapomnieć o upokorzeniu i wyzbyć się chęci zemsty? Czy Jasmine pogodzi się z losem i ulegnie woli króla? Czy dworskie intrygi zaważą na królewskich planach i wpłyną na życie Jasmine i Glenkirka? I jak w tej sytuacji zachowa się babka Jasmine, sławna Skye o'Malley?

grażyna | 2011-11-15
Przeczytana: 2008 rok

Pierwsza część z cyklu "Dziedzictwo Skye" - fajna wciągajaca seria. Trochę przygody, trochę miłości, trochę historii właściwie wszystko co potrzebne do lekkiej lekturki.

ewa0818 | 2011-06-06

bardzo dobra ksiazka,jak zreszta wszystkie ksiazki tej autorki

frescante | 2016-03-05
Na półkach: Romanse, Przeczytane