Zakładniczka

Wydawnictwo: Da Capo
The Scotsman
83-7157-587-4
Wanda

Anglicy odebrali mu wszystko, ziemię, tytuł, a teraz porwali kogoś, kto był mu najbliższy - młodszego brata, Jamiego. Alex Fraser, dumny Szkot, nie ma pieniędzy, by wykupić brata z niewoli lorda Warfield, znanego z okrucieństwa angielskiego możnowładcy. Wszystko wskazuje na to, że los lekkomyślnego Jamiego jest przesądzony, gdy nieoczekiwanie w ręce Alexa wpada córka lorda Warfield. Alex...

Alex Fraser, dumny Szkot, nie ma pieniędzy, by wykupić brata z niewoli lorda Warfield, znanego z okrucieństwa angielskiego możnowładcy. Wszystko wskazuje na to, że los lekkomyślnego Jamiego jest przesądzony, gdy nieoczekiwanie w ręce Alexa wpada córka lorda Warfield. Alex postanawia wymienić ją za brata, nie przewiduje jednak kilku rzeczy. Po pierwsze, angielski lord nie na tyle przejmuje się losem córki, by zgodzić się na pertraktacje ze znienawidzonym Szkotem.
Po drugie, dziewczynie wcale nie uśmiecha się powrót do ojca, tym bardziej że ten chce ją na siłę wydać za mąż. A po trzecie - i najważniejsze - Alex nie może się oprzeć urokowi zakładniczki.

Mary | 2015-02-18

Polecam! Zdecydowanie wciągająca książka, jeśli ktoś lubi ten gatunek.

Karolina | 2012-09-19
Przeczytana: 24 września 2012

Lekka, przyjemna, EROTYCZNA ze słynną bitwą w tle ;)

Magdalena | 2014-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2014

Przeczytałam wczoraj w nocy, bo nie mogłam spać. Początkowo bardzo mi się podobała, zaciekawiła mnie, ale wraz z rozwojem akcji stawała się nudna i sztampowa. Bardzo duża część książki stanowią bitwy między Anglikami i Szkotami. Sam romans był raczej płaski i nieciekawy.

Welniak | 2011-03-03
Przeczytana: 03 marca 2011

Podobna w klimacie do powieści Jude Deveraux, choć sceny miłosne są bardziej pikantne. Czyta się jednym tchem

Anna Baj | 2016-11-09
Jaśmin | 2016-07-03