Urzeczona

83-89685-52-3
miłość, ucieczka, piraci

grażyna | 2012-02-04
Przeczytana: 2008 rok

"Gdy lady India Lindley, prawnuczka Skye O'Malley, zakochuje się w Adrianie Leigh, jej rodzice nie bez powodu uznają go za nieodpowiedniego kandydata do ręki córki. Uparta dziewczyna ucieka z ukochanym do Włoch, po drodze jednak statek, którym płyną, zostaje uprowadzony przez piratów. Adrian trafia na galery, a piękna India do haremu beja. Bej nie tylko zdobywa jej ciało, ale i serce, jednak los nie pozwoli Indii długo cieszyć się miłością." - opis z okładki

estrella_negro | 2016-10-31
frescante | 2016-03-05