Dziewczyna na miesiąc. Październik - Listopad - Grudzień

Tłumaczenie: Emilia Skowrońska
Cykl: Calendar Girl (tom 4)
Wydawnictwo: Edipresse Książki
8 (14 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
karollllllla

"Dziewczyna na miesiąc", czyli Mia Saunders, przeszła długą drogę. Dociera już do końca swej dwunastomiesięcznej podróży. Trafia kolejno do Hollywood, Nowego Jorku i Aspen. W październiku zaczyna nowe życie i oraz pracę przy programie telewizyjnym, w którym prowadzi część o pięknym życiu. Jej mężczyzna walczy z duchami przeszłości i urazem psychicznym. Razem udaje im się znaleźć sposób na pokonanie przebytej traumy. Następnie Mia jedzie do Nowego Jorku, żeby z okazji Święta Dziękczynienia nagrać program o byciu wdzięcznym. Spełniają się wszystkie jej marzenia poza jednym. Wreszcie, w grudniu, trafia do krainy zimowych cudów - do Aspen w Kolorado, żeby nakręcić odcinek o miejscowych artystach. Podejmuje pracę w wyjątkowych i zaskakujących okolicznościach. Przygotuj się na koniec ekscytującej podróży Mii!

źródło opisu: opis od wydawcy

źródło okładki: Internet

Katarzyna | 2017-10-15
Przeczytana: 15 października 2017

„ … Sny potrafiły być jednocześnie okrutne i wspaniałe.
Dawały mi wszystko, czego pragnęłam, by zniknąć o świcie.
Otworzyłam oczy i dostrzegłam postać. Jego postać …”

Urodzinowy wpis będzie o książce z dreszczykiem emocji. To nie tylko mocne sceny erotyczne, ale i interesująca fabuła, która zaciekawi większość czytelniczek.

Autorką publikacji jest Audrey Carlan. Mieszka w słonecznej California Valley. Od ponad dekady żyje w szczęśliwym małżeństwie i ma dwoje małych dzieci. Jej hobby to joga, pisanie i dobra lektura. Bestsellerowa autorka „New York Timesa” przekonała do swoich powieści wiele wrażliwych kobiet. Zawsze odpowiada na zadawane pytania dziennikarzy i ciekawych czytelników.

Czwarta część „Dziewczyny” obejmuje trzy miesiące: październik, listopad i grudzień. Powieść zawiera dalsze losy dziewczyny do towarzystwa. Mia Sanders wiele przeszła. Była wynajmowana przez bardzo wpływowych i bogatych mężczyzn. Kobieta bardzo przeżywa swoją przeszłość i spłatę długu ojca....

Katarzynai Kinga | 2017-10-20
Na półkach: 2017
Przeczytana: 19 października 2017

Obok tej książki nie mogłam przejść obojętnie.Muszę wręcz przyznać ,że czekałam na nią z niecierpliwością.Mia Saunders żeby spłacić dług ojca,ogromny milion dolarów postanowiła zostać dziewczyną do towarzystwa.Przez wiele miesięcy stała u boku bogatych i wpływowych mężczyzn.Każdy miesiąc w dużym stopniu na nią wpłynął.
"Dziewczyna na miesiąc.Październik.Listopad.Grudzień."to ostatni tom powieści,w tych miesiącach dziewczyna spędza czas w Malibu,Nowym Jorku i Aspen.Każdy miesiąc przynosi jej zaskakujące i czasem szokujące wydarzenia.

angelika | 2017-10-19
Na półkach: Posiadam

Piękna kobieta jest niczym magnez dla mężczyzn.Są marzeniami niejednego faceta.Kobiety są dość inteligentnymi istotami i potrafią to na różne sposoby,aby to wykorzystać.Zapraszam Was do zapoznania się przygód kobiety o imieniu Mia Saunders.
Mia Saunders przez pewien czas była kobietą do towarzystwa.Oblegana przez bogatych mężczyzn.Zmuszona przez pewien czas tkwiła w tym świecie tylko,by spłacić długi.Praca dla bogatych mężczyzn była tylko początkiem problemów,jakie wydarzyły się w jej życiu.Na jaw wychodzą coraz to nowsze tajemnice.Czy dziewczyna poradzi sobie z przeszłością.
Biorąc do ręki książkę ,od razu czytelnik wyczuwa ,że będzie to powieść, w której pożądanie i seks będzie na początku dziennym.Nie miałam okazji niestety przeczytać poprzednich części(mam nadzieję,że nadrobię zaległości),ale ostatnia część na sto procent zachęciła mnie do przeczytania poprzednich.
Dziewczyna na miesiąc to ciepła opowieść przepełniona erotyzmem,która wprawia czytelnika w zachwyt,tak...

sinke | 2017-10-17
Ania_25 | 2017-10-15