Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień - Maj - Czerwiec

Okładka książki Love Under Quarantine Audrey Carlan, Kylie Scott
Love Under Qua... Audrey Carlan, Kyli...

Mia musi zdobyć milion dolarów i dlatego zatrudnia się w agenci cioci, kaszy miesiąc spędzając z innym bogatym mężczyzna, które zapłaci jej za swoje towarzystwo.

To już kolejny tom jej przygód. Tym razem Mia spędza miesiąc z miotaczem baseballowym w towarzystwie piwa, sportu. Utalentowany sportowiec nie ma najlepszej prasy i Mia ma już temu zaradzić.

Maj spędza na Hawajach, niczym idealne, piękne wakacje. Ma tam być modelką w kampanii reklamowej znanego projektanta.

Ostatni miesiąc w tej książce spędza w Waszyngtonie u boku starszego, ale bardzo gorącego i bogatego Warrena Shipleya.

Jak widzicie i tym razem Mia ma miesiące pełen przygód. To trochę ekscytujące, prawda? Co miesiąc nowe miejsce, nowy facet i poniekąd nowa osobowość. W jednym miesiącu jest dziewczyną sportowca, a w kolejnym modelka. Choć ta praca nie była jej marzeniem, została do tego zmuszona przez długi, to poniekąd dzięki temu może zwiedzać świat, doświadczać życia i uczyć się nowych rzeczy. Bardzo ciekawa, wciągająca książka.

Maj spędza na...

Piękna okładka

Piękna okładka

Tutaj apetyt rośnie w miarę jedzenia, na przemian facet który wynajmuje główną bohaterkę jest ciekawy.. a potem nie

Kolejne świetne przygody głównej bohaterki. Mia nadal kocha swojego pierwszego klienta. w tym tomie jednak spotyka różnych mężczyzn. Zaskakujące zakończenie.

Poznajemy kolejne ciekawe i burzliwe miesiące Mii. Wciąż szuka miłości i swego miejsca na świecie.

75/2021

Seria Dziewczyna na miesiąc tom 2

Dziewczyna uzależniona od seksu, która z każdym hetero jakiego spotka ma relacje intymne. Każdego kocha. Trochę to takie dziecinne zachowanie.

75/2021

Seria Dziewczyna na miesiąc tom 2

Kolejne miasta🏙️, kolejni klienci🤝 i kolejne powody🤷dla których Mia jest zatrudniana.

Nie mogę powiedzieć że w tej części działo się coś niesamowitego😱, niezwykłego✨ i niespotykanego.🤯 To po prostu kolejne znajomości🙋 które nawiązuje dziewczyna, ale jak się okazuje nie zawsze kończą się one przyjazne 🚫👫.

Dowiedziałam się jednak że w następnej książce dzieje się coś bardzo ciekawego🤔.

Więc nie przedłużając lecę czytać👋

Dowiedziałam się jednak że w następnej książce dzieje się coś bardzo...

Książka jest świetnie napisana: lekka łatwa i przyjemna. Daje pełen relaks podczas czytania

Pozycja ni to mnie zachwyciła ni to zanudziła. Jest to przeciętna pozycja, kontynuacja książki, która w jakiś sposób była przyjemna. Co prawda nadal miałam do czynienia ze scenami cy porównaniami, które powodowały, że czułam wewnętrzne zażenowanie, ale było zdecydowanie lepiej.
Akcji było nieco więcej niż w poprzednim tomie, ale czego w sumie mogę się spodziewać po autorce, która nie jest aż tak znana. Czytało się szybko, była to przyjemna, chwilowa odskocznia od ciężkiej nauki do matur.
Zabieram się za kolejny tom i mam nadzieję, że również będzie nieco wiecej akcji jak w tym tomiku i się nie zanudzę. Chociaż Mia dość często mnie denerwuje swoim rozumowaniem czy zachowaniem, nie jest najgorszą narratorką.

Bardzo dobrze się czyta...
Zarywalam noce aby jak najszybciej dowiedzieć się co spotka Mię w kolejnym zleceniu.
Czasem gdy myślimy że chodzi o seks... Tak naprawdę chodzi o to aby być ludzkim dla drugiego człowieka... Bardzo wiele można wtedy z niego wyczytać.

Bardzo dobrze się czyta...

• 2017
  • 2017