Kliknięcie

Karolina, główna bohaterka powieści, dobrze wie, czego jej do szczęścia potrzeba: kogoś, na czyj widok serce zaczyna bić żywiej, a oczy nabierają blasku. Wypatruje więc pilnie, ale nieszczególnie jej idzie. Rzecz w tym, że Karolina ma parę cech nietypowych dla zdobywczyń: jest mianowicie nieśmiała, niepewna siebie, zawsze woli się wycofać albo i uciec, niż zaryzykować.

czarna_zjawa | 2011-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2011

Bardzo wnikliwe opisy wewnętrznych przeżyć postaci. Akcja książki obejmuje zaledwie pięć dni z życia głównej bohaterki, opisanych dokładnie - krok po kroku, z przeplatającymi się historiami z przeszłości. Ogólnie książki nie czyta się źle, na niższą ocenę zaważyła końcówka książki i opisy erotycznych przeżyć bohaterki z poznanym przez nią mężczyzną. Jednym słowem miałam wrażenie, że ten fragment należy już do jakiejś innej książki. Mimo wszystko jeśli ktoś lubi refleksyjne książki, w których wszystko jest dogłębnie opisane - powinien po nią sięgnąć.

Bascha | 2016-07-31
rene799 | 2016-07-06