Opowiadania letnie, a nawet gorące

Okładka książki W grze Jerzy Brzęczek, Małgorzata Domagalik
W grze Jerzy Brzęczek, Mał...
Okładka książki Kuba. Dogrywka 2015-2018 Jakub Błaszczykowski, Małgorzata Domagalik
Kuba. Dogrywka... Jakub Błaszczykowsk...
Okładka książki Kuba. Autobiografia Jakub Błaszczykowski, Małgorzata Domagalik
Kuba. Autobiog... Jakub Błaszczykowsk...

Okładka książki Samotność w sieci. Album Dorota Jędrkiewicz, Robert Trojanowski, Janusz Leon Wiśniewski
Samotność w si... Dorota Jędrkiewicz,...
Okładka książki 9 Wigilii Stefan Chwin, Łukasz Dębski, Natasza Goerke, Paweł Huelle, Agnieszka Kołakowska, Wojciech Kuczok, Antoni Libera, Jerzy Pilch, Joanna Szczepkowska
9 Wigilii Stefan Chwin, Łukas...
Okładka książki 188 dni i nocy Małgorzata Domagalik, Janusz Leon Wiśniewski
188 dni i nocy Małgorzata Domagali...
Okładka książki Arytmia uczuć Dorota Wellman, Janusz Leon Wiśniewski
Arytmia uczuć Dorota Wellman, Jan...
Okładka książki Z całego serca Katarzyna Leżeńska, Ewa Millies-Lacroix
Z całego serca Katarzyna Leżeńska,...

Tylko 7 gwiazdek. Opowiadania niektóre są świetne jak np. Janusza Leona Wiśniewskiego inne bardzo marne, ale warto sięgnąć po tę pozycję

Miałam bardzo mieszane uczucia po lekturze tej książki. Najczęściej przy kończeniu kolejnego opowiadania cisnęło mi się na usta: WTF?
Liczyłam chyba na lekkie, przyjemne opowiadania na leżak, tymczasem dostałam coś o ocierającego się (nomen omen) momentami o kiepską erotykę, jakieś dramy, dziwne historie...
Ten zbiór zdecydowanie nie trafił w mój gust.

Ten zbiór zdecydowanie nie trafił w mój gust.

" OPOWIADANIA LETNIE  A NAWET GORĄCE"

Opowiadania stanowczo letnie a może nawet chłodne - moim skromnym zdaniem.

Jest to zbiór dwudziestu opowiadań, każdy napisany przez innego polskiego autora.
Po kolei mamy więc historię wymyśloną przez : Janusz J. Wiśniewski, Małgorzata Warda, Bartek Świderski, Monika Szwaja, Dominika Stec, Maciej przepiera, Ewa Ostrowska, Filip Onichimowski, Monika Mostowik, Zofia Mossakowska, Iwona Menzel, Irena Matuszkiewicz, Bartosz Łapiński, Katarzyna Leżeńska, Magdalena Kordel, Jarosław Klejnocki, Manula Kalicka, Marek Harny, Małgorzata Domagalik, Grażyna Bąkiewicz.

Bardzo byłam ciekawa tej książki. Zapowiadało się świetnie.

Wakacyjne opowiadania na czas wakacji wydają się strzałem w dziesiątkę.
Spodziewałam się romantycznych i niekoniecznie szczęśliwych historii, wielu emocji i wzruszeń.
Przyznam, że pomimo tego, że czytam sporo znałam pióro i styl zaledwie siedmiu autorów.
To wszystko spowodowało, że zależało mi, aby przeczytać tę pozycję.

No cóż ... wyszło słabiutko. To zupełnie nie moja bajka :)

Krótkie opowiadania, proste fabuły. Mało tutaj zaskakuje i wzrusza. Banalność i przewidywalność.
Była miłość, zdrada, skrywane sekrety, wakacje, przygody, skarb, szczęście i różne inne rzeczy. Było więc tak wiele, jednak zabrakło czegoś istotnego.

Z dwudziestu opowiadań tylko dwa mnie wciągnęły, zaintrygowały. Reszta wydała mi się jakaś taka niedopracowana, nieprzemyślana.

Przeczytałam, ponieważ uparłam się, że przeczytam.

" OPOWIADANIA LETNIE  A NAWET GORĄCE"

Opowiadania stanowczo letnie a może nawet chłodne - moim skromnym zdaniem.

Niestety niemal żadne z opowiadań mnie nie porwało.

Niestety niemal żadne z opowiadań mnie nie porwało.

Lekko i przyjemnie mi się czytało. Polecam opowiadania, świetna fabuła.

Lekko i przyjemnie mi się czytało. Polecam opowiadania, świetna fabuła.

Letnie to te opowiadania były na pewno nic mnie w nich nie zachwyciło. A czy gorące być może kwestia gustu. Kilka z nich czytało się z zainteresowaniem reszta niestety ciężka do przebrniecia.

Lepiej niech każda autorka pisze osobno, bo wspólnie nie za bardzo to wychodzi.

Lepiej niech każda autorka pisze osobno, bo wspólnie nie za bardzo to wychodzi.

Piękna proza i opowiadania świetne, czyta się super.

Piękna proza i opowiadania świetne, czyta się super.

Liczyłam na zdecydowanie więcej emocji. Było kilka ciekawych opowiadań, ale były i takie, przy których walczyłam ze sobą czy nie odłożyć książki.

Autorzy bardzo się starali by opowiadania nie były letnie, buuu nie na taką letnią rozrywkę liczyłam.

• Obyczajowe

Iwona Menzel Opowiadania letnie, a nawet gorące Zobacz więcej