Literatura polska

Matylda ma dwadzieścia kilka lat, zgrabne nogi, przerośnięte ego, szczura o imieniu Duchamp i zwariowaną rodzinkę. Podniecają ją mężczyźni władzy i artystowskie klimaty. We własnym mniemaniu jest jednak nowoczesną, wyzwoloną feministką. Marzy o tym, by zostać artystką adorowaną przez tłumy. Najlepiej mężczyzn oczywiście. Niestety życie funduje jej zupełnie inny scenariusz: tajemniczy e-mail od nieznajomego, wygrana wycieczka na Teneryfę i perypetie przyjaciółki od serca wywracają jej życie do góry nogami.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

Kachusek | 2012-05-28

Zabawna, wartka opowieść napisana w stylu Agnieszki - kto czytał jej bloga ten wie :) Na blogu wiele podobnych opowieści z życia wziętych, a i samo życie autorki, z którego przeplatają się w książce wątki, bardzo barwne. Polecam :)

milk3shaake | 2012-06-21
Przeczytana: maj 2012

Książka całkiem w porządku, wiele zabawnych opisów i sytuacji;)

torebka | 2014-09-07
Przeczytana: 07 września 2014

Miałam ochotę rzucić tą książkę zanim się skończyła. Czytałam ją od niechcenia i żałowałam straconego czasu na nią.
Książką o pustej lali - Matyldzie która jest przekonana o swoim ja - tzn, że jest najpiękniejsza, najmądrzejsza itp nuda..

książek: 2032
Basia Siedlecka | 2014-10-23
Przeczytana: 23 października 2014

Przeczytałam 60 stron i odłożyłam. Styl pisania lekki, dobrze się czyta, ale książka jest o niczym.

Krystyna | 2012-03-07
Na półkach: Własne, Przeczytane, 2012
Przeczytana: 11 marca 2012

Zabawna, w sam raz na chandrę.

Katarzyna | 2014-08-25

Pierwsza strona mnie urzekła. Szkoda,że dalej nie było już tak dobrze.
Całość wyszła korzystnie. Wszystko czego oczekiwałam od tej pozycji-dostałam.
Szybko-łatwo-przyjemnie-czasem humorystycznie.

nataliabe | 2014-10-14

Zabawna książka :) Muszę ją terazwypożyczyć dla mojej mamy, niech też się kobieta pośmieje ;)

paula_95 | 2012-10-22
Przeczytana: 21 października 2012

Świetna książka. Lekka, przyjemna, w sam raz na jesienne popołudnie :)

chocolatequa | 2012-09-28

Świetna książka zarówno dla młodszych jak i dla starszych :)

MartuchaMarycha | 2011-01-07
Na półkach: Ulubione, Przeczytane