ROZWIŃ ZWIŃ

2008-01-01
978-83-926064-6-8
Opowiadania pasja

więcej Więcej

Jedenaście opowiadań jedenastu polskich autorów, na LC słabo: 5,95 (38 ocen i 2 opinie). To jedziemy:
Monika Szwaja „Kapelusz z rajerem”. (rajer - zdobiące pióro czapli). Autorka ma na LC 22 pozycje, 785 fanów i 10885 czytelników. U mnie raz siedem gwiazdek, raz sześć. To krótkie opowiadanie bardzo udane, z chęcią widziałbym więcej ...

Zbiór opowiastek w konwencji: lekkie, łatwe i przyjemne. Lektura w sam raz na letnie popołudnia/wieczory w klimacie slow :-)

Do nabycia tego tomiku zachęciła mnie cena - 4 zł. Był to prezent do zakupu dokonanego w jednej z księgarni internetowych.
Każde z opowiadań ma innego autora, są też różnej długości: od kilku do nawet 40 stron. I z różnej perspektywy przedstawiają stan, jakim jest szeroko rozumiana pasja. Często mają półotwarte zakończenia, i jak to krótkie formy mają w zwyczaju, są...

• 2016
  • Na mojej półce
  • Ebook
  • Zbiory
  • Polskie
  • 11.Legimi, Empik itp

Dodaj cytat z książki Opowiadania pełne pasji