Szarlotka z ogryzków

Wydawnictwo: W.A.B.

Książka ta, to nie tylko zapis burzliwego romansu. To także świetnie napisana powieść o tym, że solidny wstrząs bywa zbawiennym przełomem.

Matylda | 2011-07-04
Przeczytana: 02 lipca 2011

Niby lekka i do śmiechu ale... nie do końca. Masa fajnych skojarzeń, nadinterpretacji, śmiesznych żarcików słownych i celowych "przekręceń".

Marta | 2011-02-16

Cała książka to mailowa korespondencja, utrzymana w ciepłej atmosferze. Czasem na wesoło, czasem z pazurem. Ciekawa. Polecam.

Anna | 2010-06-30

Momentami śmieszna. Urzekła mnie ta korespondencja - przypadł mi do gustu taki typ pisania.

Tiger | 2012-11-06
Przeczytana: 04 listopada 2012

Nie zachwyciła mnie, trochę się zawiodłam bo liczyłam na coś więcej.

Ania | 2014-08-14

Niestety nie dotrwałam do końca książki. Po prostu w pewnym momencie mnie tak znudziła, że nie chciałam już czytać dalej. Na początku ciekawa, ale potem coraz mniej. Zaczęłam ją czytać, bo zainteresowała mnie jej forma - zapis internetowych rozmów.

Magdalena | 2016-10-03

Gdy mam zły humor, otwieram tę książkę w dowolnym miejscu i zaczynam czytać... Bardzo szybko przypominam sobie, że życie jednak jest zabawne - wystarczy trochę dystansu do siebie i świata :-)

diablique83 | 2014-02-01
Przeczytana: 01 lutego 2011

Przede wszystkim zabawna. Idealna w podróż, lub na pierwsze comiesięczne objawy PSM/ZSM :) dla każdej kobitki na poprawę humoru

Aga528 | 2013-06-01

Przeczytałam Szarlotkę kilka lat temu, mając około 15 lat i myślę że byłam wtedy na nią za młoda. W tamtym czasie książka nie przypadła mi do gustu. Dialogi dwójki dorosłych, których nie rozumiałam, drugie dno którego nie pojmowałam. Myślę, że gdybym teraz przeczytała ją ponownie, moje wrażenie uległoby zmianie.

Jolca | 2011-03-23

SZKODA OCZU ....