Ten Count #1

Wydawnictwo: Kotori
テンカウント
komiksy
d2b

Tadaomi Shirotani cierpi na mizofobię, paniczny lęk przed brudem i zarazkami. Poznany przypadkiem terapeuta, Riku Kurose, podejmuje się leczenia Shirotaniego. Próbuje nakłonić go do zmierzenia się z sytuacjami wywołującymi stres. Według niego to najlepsza droga, by pozbyć się fobii.

źródło opisu: www.kotori.pl

źródło okładki: www.kotori.pl

Mara_In_Bookland | 2017-08-18
Na półkach: 2017
Przeczytana: 18 sierpnia 2017

Szczerzę, to była moja pierwsza manga o tematyce BL i chyba dlatego bardzo mi się ona podobała. Kreska jest świetna, dialogi między Shirotani a Kurose po prostu perfekcyjne. Naprawdę nie mogę doczekać się, aż sięgnę po następne tomiki!

polkat | 2016-11-30
Na półkach: Posiadam/Posiadałam
Przeczytana: 30 listopada 2016

W zasadzie rzadko sięgam po tego typu mangi, nie podnieca mnie miłość męsko-męska, ale przyjemnie popatrzeć na dobrze narysowanych panów, a strona graficzna, pomimo tego, że oszczędna, jest bardzo estetyczna i miła dla oka. Mam oto przed sobą historię Shirotaniego, cierpiącego na mizofobię, oraz Kurose, terapeutę poznanego w dość nietypowych okolicznościach, który podejmuje próbę wyleczenia "chorego". Oczywiście w pakiecie będą zawirowania serca, mdlejący panowie i sporo rumieńców po stronie bardziej nieśmiałej, ale do żadnych gwałtownych scen nie dochodzi, akcja rozwija się raczej powoli.
Manga to uczta dla oczu i tę funkcję spełnia bardzo dobrze. Z chęcią kupię kolejny tom, jak tylko się ukaże, bo i historia, choć prosta, zaciekawiła mnie na tyle, by wysupłać z portfela pieniążki na ciąg dalszy.

Yuko | 2015-08-13
Na półkach: Ulubione

Świetna manga :D Moja ulubiona tak właściwie xD I ta kreska, kocham *-*

Zombiemniezzera | 2017-08-06
Przeczytana: 06 sierpnia 2017

Właśnie skończyłam czytać dostępne wydane cztery tomy w naszym języku.
Potrafię odpowiedzieć dlaczego mnie tak zauroczyło.
Po pierwsze bo mam obsesję na punkcie miłości męsko męskiej.
Po drugie sama historia.
To że zarówno w Kurose jak i w samym Shirotani'm coś jest.
Zakochałam się nawet w ich prawdziwych powodach dlaczego są tacy jacy są.

Rege | 2017-07-28
Na półkach: Posiadam

Mamy tu problemy, miłość i dobre rysunki. Warta ceny.

Belcia70 | 2017-07-16
Na półkach: Mangi 2017
Przeczytana: 17 lipca 2017

Czadowe yaoi :D <3 Kocham!

Hania | 2017-09-24
Adggamma | 2017-09-21