Ten Count #1

Rihito Takarai Wydawnictwo: Kotori Cykl: Ten Count (tom 1) Seria: Boys Love komiksy
テンカウント
Tomasz Molski
Boys Love
manga boys love yaoi dramat okruchy życia kotori

Very slow burn ;)
Ale pomysł fajny, jest potencjał, więc sięgnę po drugi tom.

ładna kreska, ciekawy pomysł

W pierwszym tomie powoli się rozwija, ale miło i przyjemnie :)

Podoba mi się pomysł na tę serię, więc mam nadzieję, że nie zawiodę się w dalszej części. ♥

Ciekawy pomysł i ładna kreska. Jedno tylko co niezbyt mi przypadlo do gustu to szybko rozwijajaca się akcja a zarazem nie. Nie wiem jak to wytłumaczyć. Ide czytać dalsze tomy.

Ładna manga, ładna kreska. Spokojna, nie zapowiada się na bl. O mizofobie, i terapeucie który go z tej choroby leczy.

Mizofobia jest bardzo niebezpiecznym zaburzeniem i chorobą, która może doprowadzić do niezwykle szkodliwych dla zdrowia fizycznego, ale i psychicznego, skutków. Nie wolno jej lekceważyć i nie można jej obśmiewać, bo to, co niesie ze sobą to ogromny ból i cierpienie osób, które się z nią zmagają. I jak dotąd nie znaleziono żadnego skutecznego lekarstwa poza terapią, ale żeby...

Na półkach: , , , , ,

Szczerzę, to była moja pierwsza manga o tematyce BL i chyba dlatego bardzo mi się ona podobała. Kreska jest świetna, dialogi między Shirotani a Kurose po prostu perfekcyjne. Naprawdę nie mogę doczekać się, aż sięgnę po następne tomiki!

Mamy tu problemy, miłość i dobre rysunki. Warta ceny.

Czadowe yaoi :D <3 Kocham!

Dyskusje

• Manga