Klatka dla ptaków #3

Yukako KabeiRihito Takarai Wydawnictwo: Kotori Cykl: Klatka dla ptaków (tom 3) komiksy
鳥籠荘の今日も眠たい住人たち (Torikagoshou no Kyou mo Nemutai Juunintachi)
Anna Piechowiak
Kotori
manga shoujo dramat romans okruchy życia kotori
鳥籠荘の今日も眠たい住人たち (Torikagoshou no Kyou mo Nemutai Juunintachi)
Klatka dla ptaków (tom 3)
komiksy
Anna Piechowiak
manga shoujo dramat romans okruchy życia kotori

"Klatka dla ptaków #3" to zakończenie historii miłosnej nietypowych mieszkańców hotelu. Czy satysfakcjonujące? Kizuna nadal nie pogodziła się z Asaiem, a Yuki próbuje wykorzystać powstałą przez to szansę. Do tego zbliża się wystawa artysty.
Tomik wypada jak dla mnie dużo lepiej niż poprzedni. Obyło się bez zbędnych dramatów, gdy się już się pojawiają nie są długo...

DROGI SIĘ ROZCHODZĄ

Zasiadając do lektury poprzednich dwóch tomów „Klatki dla ptaków” nie miałem o tej opowieści żadnego pojęcia. Nie wiedziałem więc nie tylko o czym właściwie opowiada, ale także z ilu składa się części. Dlatego fakt, że trzecia jest już tym ostatnią, był dla mnie zaskoczeniem – tym bardziej, że mangacy rzadko ograniczają się do aż tak krótkich serii. Ale...

Poprzednie części kończyły się dość tragicznie, ale to tylko strachy na lachy. Ogólnie kończy się pięknie, jak prawdziwe shoujo. Manga opiewa też dużą ilość wątków nierozwiązanych lub wyskakujących nie wiadomo skąd. Może dlatego że jest narysowana na podstawie powieść.

Dyskusje

• Manga