Ten Count #2

テンカウント
9788365722027
komiksy
raven

Shirotani na wieść, że Kurose chce przedwcześnie zakończyć terapię, popada w depresję. Spędza całe dnie w domu, zaniedbując swoje zawodowe obowiązki. Co zrobi, gdy Kurose skontaktuje się z nim i zaproponuje spotkanie? I jak zareaguje na słowa, które usłyszy od terapeuty?

źródło opisu: www.kotori.pl

źródło okładki: www.kotori.pl

Chihiro | 2017-05-27
Przeczytana: 2017 rok

Pierwszy tom był interesujący i pomyślałam sobie, że to będzie coś z psychologiczna głębią. Nareszcie manga, gdzie BL to tylko dodatek i to, co naprawdę się tu liczy to fabuła. Błąd! Tom drugi rozwiał wszelkie moje nadzieje, o trzecim lepiej nie wspominać. Kolejne typowe yaoi, w którym chodzi tylko o sex, a fabuła spychana jest na drugi plan. Wielka szkoda, mogłoby z tego powstać coś naprawdę poruszającego.
Pewnie przeczytam kolejny tom, może tę mangę da się jeszcze uratować.
Choć raczej na to nie liczę.

Antoni Leśniak | 2019-05-09
Przeczytana: 09 kwietnia 2019

Mizofobia jest bardzo niebezpiecznym zaburzeniem i chorobą, która może doprowadzić do niezwykle szkodliwych dla zdrowia fizycznego, ale i psychicznego, skutków. Nie wolno jej lekceważyć i nie można jej obśmiewać, bo to, co niesie ze sobą to ogromny ból i cierpienie osób, które się z nią zmagają. I jak dotąd nie znaleziono żadnego skutecznego lekarstwa poza terapią, ale żeby zmienić to, co siedzi
w naszej głowie trzeba i czasu i cierpliwości a przede wszystkim ogromnego wsparcia ze strony bliskich osób, bo to one mogą
i wpływają na postrzeganie przez nas problemów, które niesie ze sobą to kompulsywne zachowanie, to one musza znosić, tolerować
i pomagać tym, którzy nie są w stanie przełamać stanów lękowych
i blokad, nie tylko przed dotknięciem czegokolwiek bez rękawiczki, ale często i przed wyjściem z domu, bo sam fakt, że będzie się nagle trzeba poruszać w otoczeniu innych osób i milina zarazków roznoszonych przez te osoby we wszystkich możliwych miejscach, wywołuje taką panikę,...

PsychoChan_Exe | 2017-03-22
Przeczytana: 22 marca 2017

Przeczytałam w około 30min. i byłam zachwycona XD Jako fujoshi to była dla mnie idealna lektura ♥~ Czekam na premierę 3 tomu I ZAMAWIAM OD RAZU XD
Pozdrawiam PsychoChan_Exe~♥

Rege | 2017-07-28

Mamy tu problemy, miłość i dobre rysunki. Warta ceny.

Tomasz | 2019-05-21
Yorumi-Nateko | 2019-05-13