Ostatnie wyjście

Świat Książki
2016-11-23
2016-11-23
Barbara Jaroszuk
literatura argentyńska Barbara Jaroszuk manipulacja próba samobójcza relacje rodzinne strach thriller ucieczka od życia samobójstwo

Na granicy między dwoma światami

Jak w wielu przypadkach, trzeba przebrnąć przez pewien ciąg wydarzeń, wtedy zaś otrzymamy, nagrodę w postaci genialnej fabuły. Początek pogmatwany ale później jest tylko lepiej. Jeden z najlepszych thrillerów psychologicznych jaki czytałem.

Trzeba być uważnym bo historia od samego początku jest bardzo zagmatwana.

Główny bohater Ted McKay, posiada szczęśliwą na pozór rodzinę. Podobno jest nieuleczalnie chory i pewnego dnia postanawia targnąć się na własne życie.

Federico Axat za cel thrillera ubrał umysł ludzki, który skrywa rzeczy bardzo niebezpieczne. Jest bronią, z którą nikt nie jest w stanie wygrać. Pokazuje jak człowiek potrafi przekształcać rzeczywistość dla swoich potrzeb i fałszywe informacje układać w realne elementy układanki. Czy to nie jest ekscytujące i zarazem przerażające?

.....
Więcej ig: d_wachowicz

Trzeba być uważnym bo historia od samego początku jest bardzo zagmatwana.

W życiu nie czytałem takiej nudy!!!!
Ile można opisywać jedno i to samo!!!!????
Skoro to się Wam podoba, to moje ulubione tytuły wyrwą Was ze spodni i butów.
Stanowczo NIE POLECAM. Chyba, że zamiast tabletek na sen.....

W życiu nie czytałem takiej nudy!!!!
Ile można opisywać jedno i to samo!!!!????
Skoro to się Wam podoba, to moje ulubione tytuły wyrwą Was ze spodni i butów.
Stanowczo NIE POLECAM. Chyba, że zamiast tabletek na sen.....

Książka utrzymana trochę w mrocznym klimacie. Zaskakujące zakończenie. Czytało się bardzo dobrze.

Najlepsza książka jaką czytałam. Wyjątkowe zwroty akcji do ostatniej strony.

Najlepsza książka jaką czytałam. Wyjątkowe zwroty akcji do ostatniej strony.

Tego się nie spodziewałam, bardzo dobry thriller psychologiczny! Wciąga od pierwszych stron trzymając w napięciu do samego końca!

Nie tego się spodziewałam... i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ! Od samego początku dużo się dzieje, a im dalej... tym dużo emocji, wydarzeń, zwrotów akcji i totalnego suspensu. Jest to świetna powieść psychologiczna, z dobrze skonstruowaną fabułą a przede wszystkim wciągająca historia. Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to raczej do tlumaczenia bo momentami bywało irytująco, a powtarzające się słowo "niby" drażniło. Pomijając, gorąco polecam !

Co to była za książka! Od pierwszej strony wciągnęła mnie historia Teda i nie puściła aż do końca, czyli do jakiejś 3 nad ranem...ale było warto. I pierwszy raz muszę zgodzić się z opisem z okładki - to historia dla wielbicieli Incepcji i Wyspy tajemnic. Serio.

Niesamowicie przemyślana książka, dobrze napisana. Treść rozwija się w taki sposób, że na prawdę do ostatnich stron nie można być pewnym rozwiązania. Podczas czytania 4 razy myślałam że już wszystko jasne....I 4 razy się myliłam😱 polecam gorąco

Dobry thriller, dość zagmatwana fabuła jednak dobrze przemyślana.

Dobry thriller, dość zagmatwana fabuła jednak dobrze przemyślana.

• 2017
  • 2017