fantastyka
komiksy
Bartosz

Inne wydania

Legendarny komiks z rysunkami Bogusława Polcha do scenariusza Macieja Parowskiego i Jacka Rodka to dla czytelników pamiętających lata 80. możliwość powrotu do lektur młodości, a dla młodszych możliwość odkrycia jednej z najbardziej fascynujących opowieści w historii polskiego komiksu. Kosmiczny detektyw Funky Koval z pomocą przyjaciół i prywatnej agencji detektywistycznej Universs tropi...

Kosmiczny detektyw Funky Koval z pomocą przyjaciół i prywatnej agencji detektywistycznej Universs tropi afery polityczne, w które mieszają się przybysze z obcych planet. A wszystko to w towarzystwie pięknych kobiet i z licznymi odniesieniami do polskiej polityki.

źródło opisu: Ringier Axel Springer Polska, 2016

źródło okładki: http://literia.pl/

Abee | 2014-09-12
Przeczytana: 26 grudnia 1987

Cudo polskiej kreski. Do dziś bawi. Każdy odcinek w nieodżałowanej starej "Fantastyce" oczekiwany z wypiekami. W odświeżeniu (nowe wydania) może ciut zbyt elegancki.

Lorak1981 | 2015-05-22

Bardzo fajnie zrealizowany audiobook. Nie spodziewałem się, że komiks można tak fajnie opowiedzieć dźwiękiem. I dobór głosów..Eryk Lubos - bajka, pasuje idealnie. Polecam gorąco

książek: 1918
krzysiu966 | 2015-07-17

Genialny polski komiks, którego legendę podkopała mocno współczesna kontynuacja.

bolognesi | 2017-09-03
iceneon | 2017-08-23