Yans: Prawo Ardelii

832373190X
Yans
komiksy
asman

Piąty tom cyklu SF o przygodach agenta temporalnego Yansa. Wraz z przyjaciółmi udało mu się pokonać tyrana Valsary’ego. W Mieście zapanowała powszechna radość – ale tylko na krótką chwilę, gdyż na niebie pojawiły się statki odwiecznej nieprzyjaciółki ludzi, królowej Ardelii. Teraz Miasto czeka kolejna wojna. Czy Yans będzie mógł liczyć na wsparcie sojuszników, którzy jeszcze niedawno pomogli mu obalić tyrana?

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

źródło okładki: www.komiks.gildia.pl

Piotr | 2017-03-06

Dla fanow Rosinskiego seria o Yansie to podstawa. Bardzo popularny komiks w latach 90-tych. Dzis niedoceniany.

QUEENfan | 2017-03-15
LupusArctos | 2016-10-07