Wysłuchaj Mnie

Cykl: Pokusa (tom 1)
Wydawnictwo: Amber
Listen to Me
ew_cia

„Pokusa” to najmodniejsza nowa restauracja w Portland. Addison Wade, która prowadzi ją razem ze swoimi czterema przyjaciółkami, wpada na pomysł, że muzyka na żywo przyciągnie klientów. Jednak kiedy zjawia się gwiazdor rocka, Jake Keller, Addie wie, że to zapowiedź kłopotów. Jake jest dokładnie takim mężczyzną, jacy ją pociągają i od jakich powinna trzymać się z daleka. Zwłaszcza po niedawnym...

Zwłaszcza po niedawnym bolesnym zerwaniu, po którym przyrzekła sobie nie wiązać się więcej z nikim…
Jake zszedł ze sceny pięć lat temu i rozpaczliwie za nią tęskni. Kameralny lokal, seksowna szefowa – idealnie! Jednak namówić Addie, żeby go zatrudniła, jest o wiele łatwiej, niż przekonać ją, że Jake chce czegoś więcej niż przygody na jedną noc. A kiedy Addie wreszcie zaczyna mu wierzyć, Jake’a doganiają grzechy przeszłości.
Czy Jake zdoła ją skłonić, by wysłuchała jego serca…

źródło opisu: Wydawnictwo Amber

źródło okładki: Wydawnictwo Amber

Kasiek | 2017-01-10
Na półkach: Przeczytane, 2016
Przeczytana: 31 grudnia 2016

Książka jest początkiem kolejnej serii Kristen Proby. Napisana jest w tym samym tonie co poprzednia, czyli lekkim i przyjemnym. Główna bohaterka, Addison jest jedną z pięciu przyjaciółek, a zarazem wspólniczek, które razem prowadzą restaurację. Jake jest muzykiem, typem człowieka, którego ona, nauczona przeszłością, powinna unikać. No i oczywiście jej się to nie udaje. Historia jest banalna i przewidywalna, jednak sposób w jaki autorka ją ujęła, sprawia, że książkę czyta się przyjemnie. A to głównie za sprawą jej poczucia humoru. Zapewne nie jest to książka, do której warto wrócić, jednak po kolejne części z przyjemnością sięgnę.

magpie101 | 2016-12-01
Przeczytana: 01 grudnia 2016

Rewelacyjna ksiazka, autorka przedstawila nam piec przyjaciolek, ktore wspolnie otworzyly restauracje, dziewczyny sa niesamoite i strasznie je polubilam ale niestety ten tom byl tylko o jednej z nich czyli o Addie i Jaku, ktory jest muzykiem, byl wokalista znanego zespolu jednak kilka lat wczesniej przestal spiewac.
Ona piekna, silna i samodzielna, on niegrzeczny chlopiec z tatuazami. Ona samotna, bo dotychczas trafila na tzw. dupkow, on sam, bo mysli, ze krzywdzi osoby, ktore sa blisko niego.
Calosc czytalo sie rewelacyjnie, bylo zabawnie dzieki dziewczyna, romantycznie, troche dramatu tez sie pojawilo, gdy obydwoje sie pogubili.
Polecam przeczytac i juz nie moge sie doczekac kolejnej czesci, ktora bedzie o kolejnej przyjaciolce czyli o Cami (jest rozwodka)i Landonie, ktory jest bratem jednej z przyjaciolek, a ktorego Cami kocha od dziecka jednak on nie zdaje sobie z tego sprawy.

mania_kch | 2016-12-11
Na półkach: Przeczytane, 2016

Pięć uroczych przyjaciółek prowadzi romantyczną restaurację o wymownej nazwie Pokusa. Jedna z przyjaciółek Addison chce wprowadzić wieczory z
muzyką na żywo, na ogłoszenie odpowiada Jake Keller, była gwiazda rockowego świata.
Od razu miedzy tą dwójką iskrzy, jednak Addison po kilku nieudanych związkach niechętnie poddaje się uczuciom a i Jake'a dopadają demony przeszłości....
Ciekawa, przyjemna historia z lekką dozą humoru.

dkwiatkowska26 | 2016-11-22

Świetna książka !
Sięgając po nią byłam przekonana, że będzie to coś w stylu poprzedniej serii autorki, czyli "Ze mną w Seattle", tzw. że będzie on, będzie ona i wielka miłość już od pierwszych stron książki.

Jednak tu miłe zaskoczenie, ponieważ książka fabułą nieco różni się o tamtej serii. Oczywiście mamy wspaniałego faceta, a także cudowną kobietę, lecz ich droga ku miłości nie jest tak prosta :)

Ale od początku.

Mamy tu grupę przyjaciółek prowadzących restaurację. Jest ich pięć, a każda daje z siebie coś innego, coś dobrego dla ich wspólnego dobra.
Dziewczyny od początku przypadły mi do gustu :) Jednak książka ta opisuje Addison i Jake'a.
Ona silna i niezależna w oczach wszystkich.
On zły chłopiec z łatką rockmena.
Jednak oboje są pogubieni, oboje pragną czegoś więcej. Aż trafiają na siebie :) I po popełnieniu błędu, który polega na przyklejaniu tzw "łatek" co do charakteru, udaje im się w końcu tworzyć wspaniały związek, na który oboje bardzo zasługują.
Świetna książka i...

mala5317 | 2017-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2017

Miałam sobie zrobić przerwę od tego typu powieści i oczywiście gdy skończyłam jedną instynktownie sięgnęłam po kolejną. Nie jest to nowość wydawnicza gdyż pojawiła się na rynku już kilka lat temu i gdybym ją przeczytała wtedy byłabym pod wrażeniem. Obecnie na rynku jest tak wiele podobnych pozycji że ta, choć od razu zaznaczam że nie jest zła, jakoś mi przeszła bez większego echa.

Gdyby nie fakt że mój ulubiony sklep z książkami miał ostatnio promocję na tę serię i kupiłam tą i dwie kolejne części w dość okazyjnej cenie to raczej po cenie rynkowej po nią bym nie sięgnęła. Nie przekonują mnie do siebie okładki które jakby nie patrzeć są wizytówką książki, a ta strasznie mi się nie podoba. A muszę się przyznać że spędziłam miło z nią czas i pewnie bym żałowała że nie poznałam tej grupki przyjaciółek.

Pokusa, to nowo otwarta restauracja którą założyło pięć przyjaciółek i które same ją prowadzą. Każda zajmuje się czymś innym, w czym się spełnia. Addison umila czas gościom, Mia jest...

Joanna J | 2018-02-02
Przeczytana: 29 stycznia 2018

Pokusa to modna, erotyczna restauracja, którą założyło 5 przyjaciółek i to właśnie o nich są kolejne tomy tej serii. Dziewczyny sa przebojowe, dojrzałe, wyluzowane, piękne, seksowne, mądre i przede wszystkim oddane sobie i swojej przyjaźni. Jedynej rzeczy jakiej im brakuje to miłość.
Część "Wysłuchaj mnie" przybliża nam perypetie Addie oraz pierwszego z przystojniaków Jakea Kellera. Mężczyzna jest zwiastunem kłopotów, ale jest tez wszystkim czego Addie pragnie. Uczucie które się między nimi rozwija dostarcza nam szczyptę romantyczności, sceny zbliżeń dodają erotyzmu, a przyjaciółki zebrane razem łączą to wszystko humorem.
Cykl " Pokusa" można nazwać bardziej ambitnym harlequinem. Czyta się, szybko, przyjemnie i z uśmiechem nieznikającym z twarzy. Polecam.

gleism | 2018-01-08

Mam wrażenie że to książka raczej dla wielbicieli gatunku. Wszystko jest łatwe, lekkie i przyjemne. No i zmierza do oczywistego zakończenia. Nawet "konflikt" który doprowadza do zerwania pomiędzy parą głównych bohaterów to "burza w szklance wody".
Jak dla mnie brakuje tam "iskry".

Pati | 2017-03-15
Przeczytana: 15 marca 2017

Świetnie opowiedziana historia.Bardzo mnie wciągnęła.Z niecierpliwością będę czekała na kolejne tomy opowiadające losy przyjaciółek z Pokusy.

Justyna | 2018-01-25
Przeczytana: 25 stycznia 2018

Nie mogę uwierzyć, że ta książka ma takie dobre opinie! Jeszcze nigdy nie czytałam większego gniota. Słownictwo jak u gimnazjalistki, „pocą mi się majteczki” na określenie podniecenia... seriooo? Czyta się rzeczywiście niezwykle szybko, zapewne dlatego, że nad wyrazami w stylu „dupeczka” nie trzeba mieć zbyt głębokich refleksji... Nie polecam.

anka30 Ania | 2018-02-25
Na półkach: Z wymiany, Posiadam, Przeczytane

Z tą autorką spotkałam się już wcześniej dlatego chętnie sięgnęłam po tę serię. Pięć przyjaciółek tak różnych a jednak tak podobnych do siebie , twarde kobiety które świetnie radzą sobie w życiu zawodowym gorzej w życiu prywatnym. Zabawna, wciągająca po prostu dająca się lubić książka, którą czyta się jednym tchem :) Polecam !