Zgłosuj na książki roku 2017

Wydawnictwo: Miecz Ducha
8391982408
poradniki
kornelia

"W zachodnim świecie, ludzie zostali zaprogramowani, aby kwestionować i krytykować wszystko, czego nie rozumieją. Intelekt stał się ich bóstwem. Europa była pierwszym kontynentem, do którego dotarła ewangelia. Zachowywała ją przez wiele lat, zanim zaczęła się sprzeniewierzać. Odstępstwo zaczęło się głównie z powodu rozprzestrzeniania się intelektualizmu. Kraje, które kiedyś prowadziły duchowe...

Zachowywała ją przez wiele lat, zanim zaczęła się sprzeniewierzać. Odstępstwo zaczęło się głównie z powodu rozprzestrzeniania się intelektualizmu. Kraje, które kiedyś prowadziły duchowe życie, zaczęły rodzić śmierć." - fragment książki

źródło opisu: http://www.sklep.af.com.pl/pl/p/TWOJE-MOZLIWOSCI-W-BOGU-Ulf-Ekman/1279

źródło okładki: http://www.sklep.af.com.pl/pl/p/TWOJE-MOZLIWOSCI-W-BOGU-Ulf-Ekman/1279

piratka1010 | 2016-12-26
Na półkach