Podniebny lot

Cykl: W przestworzach (tom 1) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
In Flight
ew_cia

Bianca jest wysoką, szczupłą pięknością o jasnozłotych włosach, stewardessą w pierwszej klasie luksusowych linii lotniczych. Jest pewna siebie, wyniosła i chłodna, profesjonalna w każdym calu, nie pozwala nikomu na najmniejszą poufałość. Nawet jeśli ma do czynienia z ludźmi z pierwszych stron gazet, pozostaje uprzejma i niewzruszona — niczym piękny posąg. Tylko jeden mężczyzna przyprawia ją o...

Tylko jeden mężczyzna przyprawia ją o bicie serca, niepokój i drżenie głosu. Sprawia, że traci panowanie nad sobą, nie umie pozbierać myśli, a w kolanach odczuwa zdradliwą miękkość. James Cavendish. Najprzystojniejszy mężczyzna, jakiego widziała. Najpiękniejsze, turkusowe oczy, w jakie się wpatrywała. Miliarder o zniewalającym głosie i cudownie umięśnionym ciele. Bez wysiłku zyskuje nad Bianką władzę nieograniczoną, uwodząc ją niewypowiedzianą obietnicą dominacji, rozkoszy i bólu, uwalniając najbardziej podstawowe instynkty.

Pan Cavendish. Pan Uparty. Pan Perwersyjny. Pan Czarodziej. Pan Dominujący. Pan Zaborczy. Pan Czuły Kochanek. Pan Cavendish...

Tę historię przeżyjesz głęboko. Doświadczysz niezwykłych emocji, świdrującego strachu, tęsknoty i słodyczy uległości. Zatracisz się bez reszty w tej fascynującej opowieści o instynkcie, dotyku, pożądaniu i rozkoszy.
Pan Cavendish. Jak długo oprzesz się tym turkusowym oczom?

źródło opisu: http://septem.pl

źródło okładki: http://septem.pl

Książkę miałam okazję czytać podczas lotu w drodze na urlop, więc wpasowała się miejscami idealnie w to czego doświadczałam i ja na pokładzie samolotu, ponieważ jej główna bohaterka była związana z lotnictwem pracując jako stewardessa. Bianka - amerykańska blondyneczka o nordyckim typie urody z ogromnymi i tu podkreślmy to jak i autorka prawdziwymi piersiami w dodatku młodziutka 23-latka, dziewczyna, która mimo, iż miałam wrażenie wystylizowana została na gwiazdkę porno, to trzeba przyznać miała swój rozumek i nawet twardo stąpała po ziemi, szczególnie po tym co w życiu przeszła, chociaż przy panu Cavendishu chyba lekko głupiała. Niby taka mądra życiowo, obeznana w świecie, a miejscami wydawała się zbyt beztroska, nonszalancka z takim trochę bezmyślnym podejściem do pewnych kwestii, a może po prostu była nieprzystępna, zagubiona i sprawiała ogólnie całkowicie inne wrażenie.

Nasz pan Cavendish podobny do Greya, lubujący się w BDSM, zmieniający kobiety jak rękawiczki z manią...

Agnieszka | 2016-07-01
Przeczytana: 01 lipca 2016

Moi drodzy,
mamy wakacje,a więc czas kiedy chcemy odprężyć się i zrelaksować. A my moliki książkowe doskonale wiemy,że nie ma nic lepszego niż wakacje z książką. Zazwyczaj jednak jest to czas kiedy decydujemy się sięgać po literaturę nieco lżejszą,która nie będzie wymagała od nas zbyt dużego zaangażowania ,a po prostu umili nam wypoczynek. Ale wakacje to również czas kiedy chcieli byśmy przeżyć coś niezwykłego i niecodziennego,co wywoła w nas skrajne emocje,przyprawi o drżenie i szybsze bicie serca. Dlatego wspólnie z Grupą Wydawniczą Helion postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym oczekiwaniom i zaproponować Wam drodzy czytelnicy książkę,która łączy w sobie te wszystkie elementy. A mowa o utworze R. K. Lilley „Podniebny lot”.Jest to erotyk stanowiący pierwszy tom cyklu „W przestworzach”.Zanim powiem kilka słów o tej książce zaznaczę,że kiedy zaczęłam ją czytać nie oczekiwałam od niej zbyt wiele. W założeniu miało mi się ją czytać łatwo i przyjemnie i to właśnie dostałam .A teraz...

Pinina_Paulina | 2016-07-11
Na półkach: Przeczytane, 2016 rok ✔
Przeczytana: 11 lipca 2016

Mieszanka "Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Ten Mężczyzna" i "Dotyk Crossa".
Nie znalazłam tu nic interesującego ani nic nowego. Motyw BDSM, przyjaciółka rodziny, koszmarne dzieciństwo - to już wszystko było.
Właściwie czytałam tylko dialogi, które i tak wydawały się mega płytkie. Jej przemyślenia i sceny seksu pomijałam całkowicie.
Jestem zawiedziona.

Ania C | 2016-10-15
Przeczytana: 15 października 2016

Jestem bardzo mile zaskoczona ksiazka 'Podniebny lot'. Srednio pochlebne recenzje sprawily, ze staralam sie trzymac rece z daleka od tej serii.
W koncu sie przemoglam.
Mimo, ze sam poczatek historii nie wrozy nic dobrego, calosc nabiera jakosci wraz z rozwojem akcji.
Polubilam glownych bohaterow, Biance i Jamesa, ich skomplikowane losy i sposob bycia.
Uwazam, ze fani gatunku powinni zwrocic uwage na 'Podniebny lot'.

Kolejna podróbka Greya. Nie polubiłam głównej bohaterki. Dla mnie jej zachowanie było wkurzające. Mówiła jedno ale robiła oczywiście coś zupełnie przeciwnego. Mimo to książkę pochłonęłam w ekspresowym tempie i całkiem nieźle sie przy tym bawiłam.

lulamae | 2015-02-07
Przeczytana: 06 lutego 2015

Jeśli mówi się, że seria Crossa jest podobna do serii Greya to chyba nie czytało się serii Cavendisha.

Seria 'Up in the Air' to historia Jamesa Cavendisha - miliardera, właściciela sieci hoteli i innych cudów oraz Bianki Karlsson - dwudziestotrzyletniej stewardessy.
Przyciąganie od pierwszego wejrzenia, dominacja i uległość, tragiczne przeszłości, uczucia, byłe kobiety, ucieczki i powroty... Mniej więcej to dostajemy w pierwszym tomie serii.

Bardzo przeciętna jak dla mnie, bardzo odtwórcza, praktycznie bez elementów zaskoczenia.
Ile razy główna bohaterka może mieć przyjaciela homoseksualistę z równie ciężką przeszłością? Bianca niby nie jest bohaterką, która całkowicie daje sobą pomiatać, jednak jest średnio interesująca.
James pomimo jego władczego i dominującego charakteru jest dużo bardzie przekonujący i zyskał dużo więcej mojej sympatii.

Tak jak powiedziałam - przeciętna, wtórna, chociaż czytało się przyjemnie. Zobaczmy co będzie dalej...

kasik | 2016-07-10
Na półkach: Przeczytane, Romans
Przeczytana: 10 lipca 2016

To pierwszy tom serii, która zapewne jest w jakiś sposób inspirowana Crossem lub Greyem. Książka jest napisana nienajgorzej, czyta się z zainteresowaniem i miejscami przejęciem, ale niestety jest w podobnym schemacie i zaczyna to nudzić. Oczywiście ona jest piękną, nie rozpieszczaną przez życie dziewicą, a on niezwykle przystojnym, o ciele boga seksu, milionerem który ma mroczną i dominującą stronę. Niby nic nowego:)), ale czyta się dobrze.

agatrzes | 2016-08-29

W czasach, kiedy seks przestał być tematem tabu, a alkowa utraciła aurę tajemniczości nikogo nie dziwi, że i literatura zaczyna zaglądać do zmysłowego świata. Dziś powieści erotyczne nikogo nie szokują i nie wzbudzają takich emocji jak wydane w 1748 roku „Pamiętniki Fanny Hill” ukazujące losy XVIII-wiecznej kurtyzany. I choć nieprzyzwoite książki stały się elementem współczesnej rzeczywistości, a autorzy prześcigają się w pomysłach by zadowolić czytelnika i przekraczają kolejne granice, to trudno oprzeć się wrażeniu, że zapominają, iż w tej dziedzinie literatury wcale nie o zakazany owoc chodzi, lecz o jego smak.

„Podniebny lot” to pierwszy tom zmysłowej serii „W przestworzach” autorstwa R.K. Lilley – amerykańskiej autorki mającej na koncie kilka świetnych powieści. Główną bohaterką cyklu jest dwudziestotrzyletnia stewardesa Bianca, której życie wkracza na nowe tory gdy na jej drodze staje najprzystojniejszy miliarder o zniewalającym głosie – James Cavendish. Dziewczyna postanawia...

Natalia | 2016-09-09
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2016
Przeczytana: 07 lipca 2016

Jak patrzę na niektóre opinie, to się zastanawiam czego ludzie się spodziewają po książce tego gatunku. Nie od dziś wiadomo, że kogoś, kto już ma za sobą kilka przeczytanych erotyków, nie zaskoczy dziewięć z dziesięciu kolejnych serii, jak nie więcej. To jest gatunek, po który sięgamy gdy człowiek chce się odmóżdżyć, a nie wyciągnąć coś mądrego z lektury. To tak jakby sięgnąć po powieść science fiction i narzekać, że przecież nie ma szans by coś takiego przytrafiło się w życiu codziennym.

Książkę polecam osobom, które chcą przeczytać coś niewymagającego w jeden wieczór i potrafią znieść kolejną główną bohaterkę, która ma problemy z myśleniem na widok przystojnego faceta. :)

malaMi | 2016-08-11
Przeczytana: 03 sierpnia 2016

Po skończeniu tej książki zadaję sobie pytanie: Co właściwie skłoniło mnie do przeczytania czegoś takiego? Ale przecież dobrze znam odpowiedź. To przykuwająca uwagę okładka i główna bohaterka pracująca jako stewardessa. Pomyślałam, ze fajnie będzie znowu poczytać o lotnictwie, przybliżyć sobie ten świat i specyfikę pracy. Jakoś pomiędzy tym umknął mi fakt, że jest to erotyk. Ale to nic - nie mam nic do tego typu literatury o ile tylko prezentuje jakiś poziom. Czy "Podniebny lot" wart był poświęconego mu czasu?

Bianca ma 23 lata i pracuje jako stewardessa w pierwszej klasie amerykańskich linii lotniczych. Ma przyjaciela o jakim można marzyć, stałe zarobki i własne mieszkanie. Jest piękna, choć chłodna i zdystansowana. Nie pozwala sobie na żadną bliższą zażyłość. Dopóki nie spojrzy w te obłędnie turkusowe oczy...

James Cavendish to młody miliarder, zarządzający siecią hoteli. Nieziemsko przystojny, seksowny i bogaty - zdecydowanie kobiet w jego życiu nie brakuje. Ale to właśnie...