Podniebny lot

Cykl: W przestworzach (tom 1) | Seria: Editio Red
Wydawnictwo: Editio
In Flight
ew_cia

Bianca jest wysoką, szczupłą pięknością o jasnozłotych włosach, stewardessą w pierwszej klasie luksusowych linii lotniczych. Jest pewna siebie, wyniosła i chłodna, profesjonalna w każdym calu, nie pozwala nikomu na najmniejszą poufałość. Nawet jeśli ma do czynienia z ludźmi z pierwszych stron gazet, pozostaje uprzejma i niewzruszona — niczym piękny posąg. Tylko jeden mężczyzna przyprawia ją o...

Tylko jeden mężczyzna przyprawia ją o bicie serca, niepokój i drżenie głosu. Sprawia, że traci panowanie nad sobą, nie umie pozbierać myśli, a w kolanach odczuwa zdradliwą miękkość. James Cavendish. Najprzystojniejszy mężczyzna, jakiego widziała. Najpiękniejsze, turkusowe oczy, w jakie się wpatrywała. Miliarder o zniewalającym głosie i cudownie umięśnionym ciele. Bez wysiłku zyskuje nad Bianką władzę nieograniczoną, uwodząc ją niewypowiedzianą obietnicą dominacji, rozkoszy i bólu, uwalniając najbardziej podstawowe instynkty.

Pan Cavendish. Pan Uparty. Pan Perwersyjny. Pan Czarodziej. Pan Dominujący. Pan Zaborczy. Pan Czuły Kochanek. Pan Cavendish...

Tę historię przeżyjesz głęboko. Doświadczysz niezwykłych emocji, świdrującego strachu, tęsknoty i słodyczy uległości. Zatracisz się bez reszty w tej fascynującej opowieści o instynkcie, dotyku, pożądaniu i rozkoszy.
Pan Cavendish. Jak długo oprzesz się tym turkusowym oczom?

źródło opisu: http://septem.pl

źródło okładki: http://septem.pl

Urszula Przeździecka | 2019-09-07
Przeczytana: 06 września 2019

Książka opowiada historię dwojga ludzi. Nieziemsko przystojnego milionera i i zwykłej szarej myszki, która na wszystko w swoim życiu musiała zapracować. On demon seksu a ona dziewica. Nic ich nie łączy, ale łączy ich wiele. Wybucha miedzy nimi romans i to bardzo intensywny i szybko rozwijający się. Ale przecież nic nie trwa wiecznie.
Książka jest tak wciągająca, że można by było ja przeczytać na raz.

tygrysek321 | 2019-08-14

Bardzo przyjemna ksiazka o milosci ktora zdarzyla sie w najmniej oczekiwanym momencie nikt nawet by sobie nie pomyslal ze dwoje innych ludzi ktorzy maja za soba mroczne sekrety o ktorych wolalby zapomniec polaczy milosc.Nikt by nie wpadł na to jak wielka jest milosc i ile mozna przejsc momentow słabosci i pokonania własnego strachu.Sa zawsze przy nas osoby na ktore zawsze mozemy liczyc i ktore slusza nam pomoca i dobrym słowem.Ona sama musiała dojsc do własciwej decyzji i punku wyjścia aby nikomu nie robic przy tym przykrości.Każdy z nas jest inny i musimy się z tym pogodzić ze tak jest na nie inaczej.

Poetkaa | 2019-08-10
Przeczytana: 10 sierpnia 2019

Erotyka ze stewardesą jeszcze nie czytałam. Więc jak zobaczyłam tą serię w mojej bibliotece miejskiej od razu wypożyczyłam całość. A kto mi zabroni?
Bianca jest piękną i silną kobietą. Jako dziecko nie miała ławo, ale dzięki temu mało rzeczy jest w stanie ją złamać. Ale co za tym idzie jest chłodna i stanowcza, co większość ludzi odbiera jako wyniosłość.Ale czy tak nie jest lepiej, aby nikt Cię nie zranił?
James jest bogaty, przystojny i uparty. Za cel obrał sobie piękną stewardesę, na którą jakby nie działały jego cudowne, turkusowe oczy i pieniądze, za które mógłby spełnić jej każdą zachciankę. Ale on jest nieugięty i zrobi wszystko, aby Bianca była jego. I tylko jego.
Wszyscy mi mówią, że każdy erotyk jest schematyczny. Owszem, ale każdy opisuje historię innych bohaterów. I to mnie do nich przyciąga, ta różnorodność w historiach. Bianca mi się spodobała już z imienia. Mega mi się ono podoba i ma w sobie pewien urok. Jest do tego silna i nie daje sobą pomiatać....

książek: 2063
Ewitka | 2019-04-13
Na półkach: Przeczytane, E-book, D/s, 2019, Erotyk
Przeczytana: 13 kwietnia 2019

Nie jest to pozycja wysokich lotów, choć akcja często rozgrywa się wysoko w chmurach. Bianka - dziewica stewardessa i James Cavendish - obrzydliwie bogaty i niesamowicie perwersyjny przedsiębiorca, który nie daje za wygraną i "zniewala" Biankę w łóżku. Początek strasznie się dłuży, nudzi potwornie, tak po około 35-40% zaczyna się rozkręcać kiedy to Bianka ląduje w domu Jamesa. Swoją drogą pan Cavendish się nie patyczkuje i zanim ją rozdziewicza, to funduje jej spanking szpicrutą i wiąże ją na różne sposoby. Sceny erotyczne też takie sobie, mało pobudzające zmysły. A Bianka to wyjątkowo wyzwolona i otwarta na różnorakie perwersje dziewica,aż się wierzyć nie chce. Dużo, dużo słabsza wersja Greya i Crossa. Można pisać fajne książki nie wzorując się tak okrutnie na pierwowzorach.

red_riddle | 2019-01-20
Przeczytana: 20 stycznia 2019

Ok, I'll bite.... fabuła trąci Greyem na kilometr ale jednak jest w niej coś innego. Mam nadzieje, że poza rdzeniem historii, który wydaje się taki sam, z czasem wypłyną różnice pomiędzy historiami. Bianca pomimo że nie ma dużego doświadczenia w sexie, ma kręgosłup i potrafi postawić się Panu i Władcy Jamesowi, co dla mnie jest zdecyowanie na plus, bo najbardziej nie cierpie w tych książkach lasek, które pod jednym dotykiem faceta tracą rozum.
James chociaż już w pierwszym tomie wyjawił swoje tajemnice (a t się rzadko w tego typu książkach zdarza) to nadal mam wrażenie że skrywa coś więcej, i mam nadzieje że się nie mylę, i coś się jeszcze będzie działo. Z resztą oboje mają za sobą traumatyczne przeżycia z dzieciństwa co faktycznie przypomina z kolei fabułę Crossa (a to już ktoś wcześniej w recenzjach też zauważył).
Mimo tych podobieństw na razie książka mnie wciągnęła, jestem ciekawa jak potoczą się ich dalsze losy i co jeszcze skrywa się w kolejnych dwóch tomach.

ppaula195 | 2018-12-04
Przeczytana: 04 grudnia 2018

Jak na tak niskie oceny książka bardzo mi się podobała. Związek Bianki i Jamesa jest jednym wielkim bałaganem a jednak widać że mężczyzna nie może żyć bez dziewczyny i znalazł tą jedyną. Niestety Bianka nie potrafi mu do końca zaufać, znając jego wcześniejsze podboje. Książka zachwyca i zaskakuje. Najbardziej spodobał mi się James który był ideałem mężczyzny jak dla mnie, a jego uczucia do Bianki aż pozazdrościłam ! polecam

Lewitująca | 2018-11-13

Jest taka piosenka dla dzieci, która towarzyszyła mi podczas czytania tej serii: "Ja mam ciocię w samolocie... I wujaszka, Dla mnie podróż przez ocena... To jest fraszka...". Tak..., ale akcja która dzieje się w tej książce, w samolocie, nie jest dla dzieci;-). Dorośli za to powinni mieć dużo radości z jej czytania. Dla mnie jeden z lepszych erotyków. Jest tutaj wszystko to, co powinno być. Piękni, seksowni, inteligentni, niezależni i pełni pasji bohaterowie. Niesamowita chemia pomiędzy nimi pięknie zobrazowana. Jest też niebezpieczeństwo i traumatyczna przeszłość, która łączy bohaterów w bardzo mocny sposób. To wszystko czyni serię godna polecanie do przeczytania.

Aldona | 2018-11-10
Przeczytana: 04 listopada 2018

Osobiście dobrze mi się ją czytało, jest emocjonalna ,intrygująca, uwodzicielska. Napewno sięgnę po kolejny tom.

Katka8802 | 2018-10-23

Geyowe ale podoba mi sie.

MiłośniczkaRomansów | 2018-10-21

Wciągająca, choć czasem zdawała się bardziej bajką niż opisem rzeczywistości. Mimo to, szczerze polecam.