Brand
karollllllla

On chce, by całkowicie poddała się jego woli. Ona się boi, że już nigdy nie będzie pragnąć niczego innego. Gdy Sofia McBride po raz pierwszy spotyka silnego i zdecydowanego Cade`a Donovana, słyszy ostrzeżenie, by zachowała dystans. Choć wie, że powinna posłuchać tej rady, jest oszołomiona siłą, z jaką przyciąga ją ten onieśmielający mężczyzna. Wie, że powinna trzymać się od niego z daleka,...

Wie, że powinna trzymać się od niego z daleka, ale pomimo starań nie potrafi się oprzeć jego erotycznym żądaniom. Im bardziej jest usidlona, tym lepiej zdaje sobie sprawę, że wcale nie chce uciekać.

Przez całe swoje życie Cade Donovan, tajemniczy właściciel ogromnego rancza, wybierał kobiety, które nie oczekiwały od niego zbyt wiele. Jednak gdy burza więzi go w domu wraz z Sofią, zupełnie inną od dotychczasowych miłostek Cade`a, która nie ma w zwyczaju przyjmować odmowy, jego zasady zdają się na nic.

Cade pragnie wszystkiego, co Sofia ma do zaoferowania, lecz szybko odkrywa, że jej uroda skrywa determinację, której nie brał pod uwagę. Jej niezależna natura sprawi, że Cade pozbędzie się swoich demonów i przejdzie drogę, która zmieni ich oboje na zawsze.

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl

Kasiek | 2017-02-13
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 07 lutego 2017

Ta pozycja wpadła mi w ręce przypadkiem. Mimo, że jest to druga część serii, to nie czekałam na nią. Pierwszą przeczytałam jakiś czas temu, jednak na dzień dzisiejszy niewiele z niej pamiętam. To raczej nie świadczy o niej dobrze. Druga część też zapewne szybko ulotni się z pamięci, zwłaszcza, że nie ma w niej nic do zapamiętania. Książka zwyczajnie nie ma fabuły. Jest to raczej instruktaż BDSM. Nie ma żadnej akcji, żadnych pobocznych wątków, żadnych tajemnic, żadnych problemów, a jedynie ostre sceny łóżkowe. Rzecz dzieje się w krótkim zakresie czasowym i opiera się głównie na relacjach fizycznych między głównymi bohaterami, którzy swoją drogą są nijacy. Czekałam na jakieś ich przemyślenia, jakieś sekrety z przeszłości, ale niczego takiego się nie doczekałam. Tak więc w tej książce nie ma nic godnego zainteresowania.

Aga | 2017-01-29
Na półkach: Przeczytane, Romans, erotyk
Przeczytana: 29 stycznia 2017

"Więzy" czytałam z ciekawości, po "Piętno" sięgnęłam z przekory, żeby się przekonać czy może jednak będzie lepiej niż w tomie pierwszym czy będzie więcej żaru niż w Grey'u. Powiem szczerze, że było nieźle. Sceny seksu dopracowane naprawdę na wysokim poziomie. Pełne sugestii momenty, rozmowy przepełnione szczegółami oraz seks pełen żaru, zapierający dech w piersi. Do tego przepełnionego erotyzmem kąska literatury mamy ciekawych bohaterów z trudną przeszłością i niepewną przyszłością, trochę sarkastycznego humoru oraz czułość niespotykaną u facetów w tego typu książkach. Chociaż fabułą jest dobra to szkoda, że końcówka nie została przeciągnięta, a zakończenie zmieściło się na paru stronach ucinając się dosyć szybko. Polecam fankom, a może fanom erotycznych przeżyć w książce. Niezły sposób na oderwanie się i odrobinę zatracenia oraz relaksu.

Patrycja Trzcionkowska | 2017-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2017

Ostatnio przez moje ręce przewija się wiele książek o tematyce miłosnej/erotycznej. Bardzo trudno jest napisać nieszablonową, oryginalną historię dwojga ludzi, którzy zatracają się w sobie. Sięgając po Piętno miałam mieszane uczucia, przede wszystkim nie spodobała mi się okładka, nawet opis wydał mi się zbyt typowy dla tego gatunku. Dodam, że nie czytałam poprzedniego tomu z serii Rodziny Donovanów i tu ogromnym plusem jest to, że mimo iż książka należy do pewnego cyklu i delikatnie nawiązuje do poprzedniej to jednak nie przeszkadza to, aby przeczytać tylko jedną bądź w różnej kolejności. Czy powieść mnie przekonała? Zobaczcie sami.

Sofia McBride, pewna siebie, silna, niezależna kobieta spotyka na swojej drodze właściciela ogromnego rancza, stanowczego i zabójczo przystojnego Cade'a Donovana. Już pierwsze ich spotkanie wzbudza w kobiecie pożądanie oraz ciekawość, zdeterminowanego, tajemniczego mężczyzny. Do tej pory, Cade spotykał się z kobietami, które nie miały wygórowanych...

Kardamon | 2017-04-12
Przeczytana: kwiecień 2017

Nadal inteligentna bohaterka, która potrafi postawić na swoim i lepiej sobie poradziła w trudnej sytuacji niż bohater. Dobrze się czytało. Wprawdzie mamy tutaj do czynienia z uproszczonym schematem opowieści, ale pasowało w tym przypadku. Sprawdza się przede wszystkim, gdy szuka się czegoś w celach rozrywkowych.
Ponownie pojawia się wątek z kawą Thompsona (z chęcią bym jej spróbowała, czy faktycznie…).

Recenzje Beaty | 2017-06-16

www.recenzje-beaty.blogspot.com
Coraz to częściej sięgamy po literaturę erotyczną, choć nie każdy do tego się przyznaje. Ja lubię czytać ten gatunek a im więcej się dzieje i jest naprawdę HOT tym lepiej. Sierra Cartwright wie, co pisze i jak pobudzić naszą wyobraźnię, ale czy udało się pobudzić do działania? Zapraszam na recenzje.

"On chce, by całkowicie poddała się jego woli. Ona się boi, że już nigdy nie będzie pragnąć niczego innego."

Sofia McBride dostała zlecenie zorganizowania przyjęcia weselnego Laury i Connora. Tam poznaje po raz pierwszy silnego i zdecydowanego Cade’a Donovana, choć słyszy od niego ostrzeżenie by zachowała dystans to jednak coś przyciąga ją do niego. Rozum podpowiada Sofii, aby trzymała się do Cade’a z daleka, ale nie potrafi a im bardziej próbuje tym jest gorzej a niewidzialna silna nić erotyczna coraz bardziej splata ich ze sobą.

Cade Donovan właściciel ogromnego rancza, tajemniczy mężczyzna, który nie szukał kobiet do...

Natalia | 2017-03-07
Przeczytana: 07 marca 2017

Książkę pragnęła poznać od chwili gdy tylko skończyłam pierwszą część serii. Powieść od razu odnalazła swoje miejsce w moim sercu. Lekturę poznałam bardzo szybko, ani przez chwilę nie zwalniając. To lektura godna uwagi dla osób lubiących zarówno romans jak i erotykę. Mnie osobiście bardzo urzekła historia Sofii oraz Cada, ze względu na swój charakter i pikanterię. Gdy tylko zaczęłam zagłębiać się w ich wątek od razu poczułam do nich przywiązanie. Bardzo podoba mi się ta saga, ponieważ wiąże ona nie tylko nazwisko Donovanów, lecz również pokazuje ich przyjaciół oraz bliskich. Na tę powieść miło się patrzyło i z wielkim apetytem czytało się losy jej bohaterów.

Nikogo nie zdziwię, że autorka poszła w tematykę agresywnego kontaktu intymnego BDSM. Temat oklepany – identyczny jak u Greya – lecz mimo wszystko ukazany jest tu bardzo korzystnie. Jest to bardzo pomysłowa oraz interesująca pozycja, znajdująca swoje szczególne miejsce w sercach czytelniczek. Sceny łóżkowe są subtelne i...

Paulina | 2017-07-07
Przeczytana: 27 czerwca 2017

To lektura godna uwagi dla osób lubiących zarówno romans jak i erotykę.Sceny seksu dopracowane naprawdę na wysokim poziomie.
Oceniam mimo wszystko wysoko, bo jest napisana prostym, choć może czasem nieco wulgarnym językiem, jednak po literaturze erotycznej nie spodziewałam się niczego innego. Historia nie jest zbyt skomplikowana, a całość dzieje się na przestrzeni tygodnia, może dwóch.
Chociaż czytałam już kilka książek brzmiących podobnie (a z każdą kolejną utwierdzam się w przekonaniu, że erotyki pisane są pod jedno kopyto), "Piętno" jest do tej pory chyba najlepszą. I jedyne, co mi się nie podobało, to zakończenie. Było słabe i do bólu przewidywalne.

Malinka | 2017-03-15
Przeczytana: 23 lutego 2017

W ostatnim czasie zauważyłam, że literatura erotyczna zdobywa coraz to nowych fanów. Autorzy prześcigają się w pisaniu kolejnych książek, z których czasami seks aż wycieka spomiędzy kartek. Czy to źle? I tak i nie.

Jedna strona medalu jest na nie, bo przynajmniej seks przestaje być tematem tabu, częściej się o nim mówi, młodzież jest bardziej świadoma konsekwencji z nim związanych i antykoncepcji (mam przynajmniej taką nadzieję). Druga strona natomiast to ta, gdzie poprzez wszechobecne media młodzież jak i dorośli ludzie oglądający filmy pornograficzne stają się wyznacznikiem tego, jacy potem są za drzwiami sypialni. Są wyzbyci emocji, czułości a liczą się dla nich jedynie zaspokojenie wyuzdanych potrzeb, jakich naoglądali się w Internecie.

Przydługi wstęp, ale teraz przejdę już do książki, o której dzisiaj chciałam coś nie coś napisać. „Piętno” Sierry Cartwright jest drugą częścią serii o rodzinie Donovanów. W pierwszym tomie, „Więzy” poznajemy Connora Donovana, bogatego...

KobieceRecenzje365 | 2017-01-28

Literatura erotyczna, to jeden z moich ulubionych gatunków literackich. Uwielbiam czytać o gorących i namiętnych romansach między bohaterami. Wiem, że wiele osób ma problem, by przyznać się do tego, że czytują erotyki, jednak ja się tego nie wstydzę. Im mocniej i goręcej, tym lepiej. Takie książki niejednokrotnie mogą stać się inspiracją, rozwiać łóżkową nudę i na nowo rozpalić namiętność w związku. Czy Sierra Cartwright pobudziła moją wyobraźnie i zainspirowała mnie do łóżkowych eksperymentów? Zapraszam na recenzję.

„On chce, by całkowicie poddała się jego woli. Ona się boi, że już nigdy nie będzie pragnąć niczego innego.”

Gdy Sofia McBirde podejmuje się zorganizowania imprezy rocznicowej na ranczu Cage'a Donovan'a, nie zdaje sobie sprawy, że to zlecenie odmieni jej całe życie. Od samego początku oboje czują do siebie silne przyciąganie i mimo tego, że Cage ostrzega kobietę przed sobą, Sofia nie ma zamiaru posłuchać tej rady. Bo choć czuje, że powinna się trzymać od niego z...

redgirl_books | 2017-09-29

“On chce, by całkowicie poddała się jego woli. Ona się boi, że już nigdy nie będzie pragnęła niczego innego.

Sofia McBirde i Cage Donavan poznają się na przyjęciu ślubnym Lary i Connora. Pewny siebie i charyzmatyczny mężczyzna od razu zwraca na siebie jej uwagę. Mężczyzna intryguje ją, a pogłoski o tym, że bracia Donavan biorą udział w BDSM , jeszcze bardziej rozpalają jej ciekawość. Okazja trafia się, kiedy kobieta podejmuje się zorganizowania imprezy z okazji rocznicy rancza. Obydwoje nie przypuszczają, że to zlecenie odmieni ich życie.
Przeciąganie jakie między nimi panuje, przybiera na sile. Mężczyzna ostrzega ją przed sobą, ale Sofia postanawia zaryzykować i zatracić się w namiętnym i brutalnym świecie BDSM. Czy wokół nich wybuchnie uczucie? Dlaczego mężczyzna oddalił się od rodziny? Co skrywa jego zraniona dusza? Czy kobiecie uda się do niego dotrzeć?

Autorka w swych książkach z serii rodziny Donavanów, zabiera nas w brutalny i zmysłowy świat BDSM. Miesza gorzkie ze...