Piętno

Okładka książki Piętno Sierra Cartwright
Okładka książki Piętno
Sierra Cartwright Wydawnictwo: Burda Publishing Polska Cykl: Rodzina Donovanów (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Donovanów (tom 2)
Brand
Burda Publishing Polska
2017-01-11
2017-01-11
2015-09-22
Agnieszka Śmiechowska-Kłoczko
romans miłość poddanie erotyka seks tajemnice uległość zasady demony

Tak jak cała seria, opisuje konkretny obszar ludzkiej seksualności. Wiąże to z rozwojem uczucia między bohaterami i akcentuje fakt zgody; z tego powodu nie uważam tej książki za szkodliwą lub złą. Powinna jednak trafić do osób, które takich treści szukają i lubią o nich poczytać.
Kowboj jako dom nieco mnie śmieszył, ale w ogóle nie jestem fanką kowbojskich klimatów, zaczynając od butów, kończąc na wyobrażaniu sobie, że mam coś wspólnego z seksownym kowbojem. No, może. Z braku innych opcji.
Można przeczytać, nie jest to wysoka literatura, ale rozrywkowa jak najbardziej.

Nie tylko przeczytałam całą serię zanim ją oceniłam ale również sięgnęłam po jeszcze po dwie inne książki napisane przez Sierra Cartwright.
Co trzeba przyznać, nie są to książki dla każdego. Jeśli ktoś nie lubi klimatów BDSM to raczej przed sięgnięciem po którąś książkę z tej serii powinien się mocno zastanowić by potem wydać rzetelną ocenę. To nie są takie cukierkowe romanse. Jest dość ostro i z każdą kolejną częścią ciut ostrzej, choć i tak w tej serii Sierra Cartwright jest dość delikatna.
Od czasu do czasu lubię przeczytać coś ostrzejszego, dlatego sięgnęłam po te książki. W każdym tomie jest dużo seksu, bardzo dużo! I po przeczytaniu całej serii i jeszcze dwóch kolejnych książek muszę przyznać, że potrzebuję dłuższej przerwy. Czegoś innego.
Ogólnie książki są wciągające i bardzo chciałam zobaczyć jak rozwiną się relacje wszystkich braci, tylko faktycznie jest tak, że wszystkie trzy części są bardzo, bardzo do siebie podobne: tylko mężczyźni dominują, kobiety cały czas uległe ale co dziwne w żadnym z tych tomów kobiety ani razu nie używają hasła bezpieczeństwa.
Jeśli ktoś zaczyna przygodę z „Rodziną Donovanów” to w tym przypadku nie ma znaczenia po którą część sięgnie, jakoś specjalnie się nie łączą. Mnie najbardziej podobał się tom drugi, a najmniej tom trzeci a całą serię szybko się czyta są stosunkowo szybko. Cała seria to mocny i śmiały erotyk, choć mam wrażenie, że w trzeciej części było mniej emocji.

może być

może być

Wbrew przesądom po przeczytaniu książki pojęcie BDSM moim zdaniem nie jest elementem wyjętym spod prawa. Sposób przyjmowania i wspólnej drogi obu partnerów przez intrygujący świat fizycznej fascynacji został przedstawiony bardzo zmysłowo wchodząc głęboko w psychiczną formę cielesnej rozrywki. Czytając można łatwo wejść w role bohaterów czując po obu stronach dreszcz, uległość i zaangażowanie, które jednocześnie jest świadomym przyzwoleniem na stosowane praktyki idące w parze z pełnym przyzwoleniem. Polecam "gorąco".

Kolejna książka z BDSM dla początkujących, więc pozwolę sobie skopiowac moją opinię o poprzedniczce ;)
Jak ktoś lubi klimat wszechobecnego seksu, z naciskiem na BD, to polecam. Inaczej - nie kazdemu podejdzie.
Ja osobiście nie lubię przerywać serii, więc z ciekawości przeczytałam następne, które są bardzo podobne akcją do pierwszej - ja miałam jedynie wrazenie, ze zmienili się bohaterowie.

No cóż czy polecam? Sama nie wiem.
Przeczytałam całą serię i jedno mogę powiedzieć jeśli ktoś lubi seks to polecam. Bo w tej serii jest DUŻO seksu. Ciągle seks, to tu to tam. Wszystko kręci się wokół seksu a postacie o niczym innym nie myślą jak o czym?? O Seksie!! W każdym tomie jest inna para ale oczywiście każdy z braci lubi seks i uwielbiają relacje Dom - Sub czyli Pan i Uległa. Jest tu świat BDSM i jeśli są zwolennicy którzy lubią biczowanie, kneblowanie, lanie itd.. to warto sięgnąć. Autorka wprowadza nas w świat BDSM od podstaw.
Kluby BDSM,. obroże i inne dziwne zachowania 😁
A sama fabuła to jak harlequin tyle tylko że z ogromną ilością seksu, ostrego seksu. Wszędzie seks i seks i seks i jeszcze raz OSTRY SEKS.
Ja lubię czytać literaturę erotyczna ale jakoś tak do tej serii mam mieszane odczucia. I nie wiem czemu to jest najdziwniejsze 😁

No cóż czy polecam? Sama nie wiem.

Druga część rodziny Donovanów tym razem najstarszy z braci Cade prowadzący ranczo w Running Wind, zamknięty człowiek bardzo wycofany obarczający się o śmierć ojca zgodnie z decyzją rodziny ma zając się obchodami 100 lecia rancza polecono mu organizację przyjęcia przez Sofię przyjaciółkę Lary. Dziewczyna przez przypadek przy obejściu rancza natyka się na pokój urządzony w stylu BDSM i odkrywa w sobie pragnienie bycia uległą.. Druga część dla mnie jest lepsza od pierwszej, Cade otwiera swoją duszę przy pyskatej i żartobliwej Sofii, ucząc ją jednocześnie jak ważne jest dawać i czerpać przyjemność ze wspólnego zbliżenia.

:) Lubie Wieczór szybko upłynął

:) Lubie Wieczór szybko upłynął

Na półkach: , , , , , , , ,

Ta część była jeszcze dziwniejsza niż poprzednia. Mam naprawdę mieszane uczucia, co do twórczości tej autorki. Pomijam już tutaj wątki erotyczne, bo to jest normą w tego typu książkach. Skupiam się głównie na charakterze głównych bohaterów, którzy są naprawdę niepokojący. To jak szybko się w sobie zakochują, wychodzą za mąż itp. jest dla mnie odpychające wręcz. Ja rozumiem, że o to chodzi w tych książkach, ale to jest w pewien sposób idealizowanie świata, bo nikt normalny nie żeni się po kilku miesiącach znajomości. Chyba że to ja jestem jakaś dziwna...

Wszystkie 3 części tej serii są wyśmienite, polecam.

Wszystkie 3 części tej serii są wyśmienite, polecam.

• 2017
  • Erotyk