Koszmar Morfeusza

K.N. Haner Wydawnictwo: Editio Cykl: Mafijna miłość (tom 2) Seria: Editio Red literatura obyczajowa, romans
Editio
związek uczucia koszmar mafia seks erotyka namiętność strach mrok miłość nienawiść fantazje
Mafijna miłość (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
Editio Red

Gdyby nie strasznie irytująca główna bohaterka była 7. Pomysł bardzo fajny podziwiam również kunszt autorki. Jednak siedziałam nad tą książkę bardzo długo jakoś nie zaiskrzyło. Główna bohaterka była po prostu żałosna niczym nie potrafię usprawiedliwić jej głupiego zachowania.Sama nie wie czego chce.. niby kocha Adama ale puszcza się z kim popadnie. Przeczytam trzecią...

Zdecydowanie najlepsza część z całej trylogii. Ale do idealnej książki to jeszcze jej dużo brakuje.

Przeczytałam jednym tchem. Jak dla mnie o wiele lepsza część od pierwszej. Jestem trochę rozemocjonowana. Dawno już tak nie miałam. Bardzo jestem ciekawa kolejnej części.

Cala seria opowiada historie niemożliwej miłości. Parę bohaterów łączy jednorazowa noc razem. Tak im sięwydawało, ponieważ okazuje się ze Adam jest szefem Cassandry w nowej pracy. Adam inaczej nazywany Morfeuszem należy do przestępczejorganizacji, która zajmuje się prostytucja kobiet. W takim życiu nie ma czasu, ani szans na normalny związek , czy małżeństwo. Za to...

OK jednak nie zmieniłam zdania... "Jaka ona (główna bohaterka) jest głupia..." było znowu przez całą książkę. Nie można odmówić tej pozycji wywierania emocji na czytających... wkurzałam się na bohaterów, wręcz byłam zażenowana. Przez całą książkę ona ma pretensje że ludzie (nawet własna rodzina) postrzegają ją jak "panią lekkich obyczajów" a ona przecież nią jest. Sama pcha...

Druga czesc jeszcze slabsza niz pierwsza. Tu widzimy jak bezmyslna jest Cassandra. Niby kocha Adama ale daje wszystkim na lewo i prawo. Ta nby milosc nie prowadzi do niczego dobrego. Myslalam ze ten niby erotyk sie rozkreci a wyszedl kicz i miejscami, tanie porno. Czy polecam- raczej nie. Ksiazka meczy, meczy, nuzy i bardzo nudzi.

...
Trudna książka dla mnie.
Można domyślać się, że pełna emocji.
Mafia rządzi i nie odpuszcza.
Przewija się mnóstwo seksu, trójkąty, lesbijka i gwałty.
Przemocy też jest sporo.
A potem Tommy płakałam jak bóbr.
Tak mi było przykro, mimo, że było to do przewidzenia.
Tylko domyślam się co tak na prawdę Ci faceci robią.
Wszyscy pragną właśnie jej, a ona też głupia ładuje się...

Początek i koniec książki wciągający. Natomiast środek, a właściwie momenty przebłysków głupoty naszej bohaterki nudny. Przez prawie całą książkę wkurzała mnie jej bohaterka.
Ale był też moment, gdy płakałam z powodu straty przyjaciela.

Dla mnie po prostu rewelacja! Dużo emocji, cały czas coś się dzieje, po każdej przeczytanej stronie ciekawiło mnie co będzie dalej. Polecam!!

Kontynuacja losów Cassandry i Adama. Książkę czyta się bardzo szybko i jest to chyba najlepsza część.Bohaterka jak dla mnie nadal zbyt denerwująca i bardzo niezdecydowana. Ja rozumiem że w książce miało być dużo erotyki i seksu, ale momentami miałam dość.

Dyskusje

1 243