Klient w centrum uwagi

Okładka książki Klient w centrum uwagi Robert Zych
Okładka książki Klient w centrum uwagi
Robert Zych Wydawnictwo: Onepress poradniki
poradniki
Onepress
2016-04-25
2016-04-25
obsługa klienta sprzedaż

Sporo się nauczyłem dzięki tej książce. Napisana w przystępny sposób i dotykająca wielu aspektów obsługi klienta. Osobiście wolałbym więcej porad dla "obsługujących" niż dla ich szefów, ale podtytuł kazał się tego spodziewać. Użyteczną kwestią są obrazkowe wstępy do rozdziałów, co pozwala szybko przypomnieć sobie o co w nich chodziło, kiedy zagląda się do książki po jakimś czasie. Polecam nie tylko dla tych co z obsługi klienta "trzepią kasę" ale również dla organizacji non-profit.

• Sales
  • Biznes
  • Klient
  • Audiobooks
  • ! BŚ

Dodaj cytat z książki Klient w centrum uwagi