Szef w relacji z zespołem. Jak proces grupowy wpływa na psychologię teamu

Agnieszka ZychRobert Zych Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
Helion
biznes, finanse
2016-12-22

Dostałem w prezencie książkę „Szef w relacji z zespołem”.
W podtytule napisano, że będzie o tym jak proces grupowy wpływa na psychologię teamu.
Przyznam szczerze, że żadnego z autorów wcześniej nie znałem, ale rzucenie okiem na ich biogramy zaostrzyło apetyt na czytanie. Mamy tu rodzeństwo doświadczonych praktyków pracy zespołowej: Agnieszkę Zych od lat startującą w teamie...

• 2020
  • 2019