Klient w centrum uwagi

Onepress
obsługa klienta sprzedaż
poradniki
obsługa klienta sprzedaż

Sporo się nauczyłem dzięki tej książce. Napisana w przystępny sposób i dotykająca wielu aspektów obsługi klienta. Osobiście wolałbym więcej porad dla "obsługujących" niż dla ich szefów, ale podtytuł kazał się tego spodziewać. Użyteczną kwestią są obrazkowe wstępy do rozdziałów, co pozwala szybko przypomnieć sobie o co w nich chodziło, kiedy zagląda się do książki po jakimś...

• Biznes
  • Chcę w prezencie
  • Klient
  • Audiobooks
  • ! DBP
  • Marketing
  • 2020
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Klient w centrum uwagi