Gwiezdne wrota : oni są wśród nas

Wydawnictwo: Uraeus
Sternentore. Sie sind hier. Auberirdische Prasenz auf der Erde und im Sonnensystem
ufo, istoty pozaziemskie, obcy
Klaudia Wnr

Na podstawie relacji wielu osób Autor mógł po raz pierwszy dowieść, że Inni rzeczywiście są pośród nas. Jest całkiem prawdopodobne, że spotykamy ich na co dzień, nie wiedząc o tym. Dzięki zdolności do mimikry mogą "wtapiać się" w otaczające ich środowisko i być dla nas całkowicie niedostrzegalni. Od niepamiętnych czasów obcy kontrolują mity, którymi posługuje się człowiek. Umożliwia im to...

Od niepamiętnych czasów obcy kontrolują mity, którymi posługuje się człowiek. Umożliwia im to docieranie do najgłębszych obszarów naszej psychiki, wiary i wyobraźni. Nieraz udowodnili też, że potrafią przenikać w nasze sny, zacierając w ten sposób granicę pomiędzy rzeczywistością a światem fantazji.

źródło opisu: http://ksiazki.wp.pl

źródło okładki: http://www.kbp.krosno.pl/