Kontakt. Uprowadzenia do UFO w Niemczech, Austrii i Szwajcarii - naoczni świadkowie opowiadają

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Ericha von Dänikena". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prokop
hunter

Uprowadzenia do UFO w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. Relacje naocznych świadków.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: http://www.sfnapoziomie.pl

Gracjan Triglav | 2016-11-24
Przeczytana: 24 listopada 2016

Kiedy potencjalny odbiorca trafi na tę pozycje, może poczuć się nieco skołowany i pochopnie zrezygnować z lektury: kiczowata, kolorowa okładka ze sportowym autem (!), złożona domowym sposobem na słabiutkim PC albo Amidze (kompletnie bez sensu i smaku), nad nazwiskiem autora wielki szyld – „Biblioteka Ericha von Danikena” – którego próżno szukać w wydaniu niemieckojęzycznym („Kontakt. UFO-Entführungen in Deutschland, Österreich und der Schweiz. Augenzeugen berichten“), i który raczej jest jedynie zagraniem marketingowym polskiego wydawcy*, a z tyłu, w blurbie, skrócona, uproszczona treść strony 106, informująca o tym, jak to w 1957, młody Argentyńczyk nazwiskiem Vilas-Boas (tu błędnie: Villas Boas), miał możliwość zabawić się z pewną chutliwą kosmitką, brzmiąca trochę jak sensacyjna notka z bulwarówki, jakiegoś Faktu czy Super Expressu... sugerująca pikantne szczegóły miłe uchu gawiedzi, i zarazem kompletnie niezwiązana z obszarem geograficznym zadeklarowanym w tytule!
Myślącego...

Paweł Scoobany | 2011-03-13
Przeczytana: marzec 2011

Ciekawa książka ukazująca wydarzenia związane z UFO z mniej znanych krajów jeśli chodzi o to środowisko.

Aleks | 2011-03-23

Ciekawa ksiazka i wciaga :)

sandruss91 | 2012-05-29
Kaśka | 2011-01-19