Tajne orędzie fatimskie

Tłumaczenie: Marek Strasz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Ericha von Dänikena". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prokop
Die geheime Botschaft von Fatima
cuda, zjawiska paranormalne,
hunter

Co naprawdę stało się w 1917 roku w Portugalii

Gracjan Triglav | 2015-04-20
Przeczytana: 19 kwietnia 2015

Fiebag jest bardzo przyjazny wobec czytelnika, przeanalizowawszy fakty wchodzi w rolę przewodnika-amatora (który ma tę przewagę iż przetarł już szlaki), i stara się odbiorcy step by step wyłożyć swoje ustalenia, toki myślowe i tryby dociekania. Odnosi się wrażenie, że wykonuje swoją prace szczerze, z dużym zaangażowaniem i nie bez pozytywnego ustosunkowania emocjonalnego (aczkolwiek z chłodna głową, obiektywnie).
Niemiec pisze bardzo zgrabnie, unika osobliwych konstrukcji językowych i szokowania czytelnika, zamiast tego w sposób poważny stara się analizować fakty. Literacko nie można mu wiele zarzucić, pisze jasno, umie wzbudzić zainteresowanie czytelnika. Co się zaś tyczy samych ustaleń – trudno dziś z perspektywy XXI wieku oceniać to co rozgrywało się w pierwszych dekadach XX-tego. Świadectwa jakie są nam przedstawianie wskazują na to że coś faktycznie musiało tam zajść, rodzi to jednak wiele pytań tak o naturę tego zjawiska jak i rzetelność świadectw jakie po nim pozostały....

Jexx Skie | 2013-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2013

Solidnie zrobiona książka, pczy czym bardzo szeroko i dość dokłądnie opisuje różne aspekty kontaku z UFo. Warte przeczytanie, głównie dlatego że autor nie traktuje czytelnika jak idiotę

small | 2016-09-14
Agnieszka Nienartowicz | 2016-05-08