50 rzeczy o których młody dżentelmen wiedzieć powinien. Co robić kiedy to robic i dlaczego

Tłumaczenie: Katarzyna Ciarcińska
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy PAX
50 Things Every Young Gentelmen Should Know
9788321119861
poradniki
Małgorzata

Chociaż zasad dobrego wychowania nie naucza się dzisiaj tak jak dawniej, nie znaczy to, że przestały one być ważne. W stale zmieniającym się świecie dobre maniery nigdy nie wychodzą z mody. Ta książka to przewodnik, który pozwoli ci stać się typem powszechnie lubianego i szanowanego faceta. Ktoś taki wie na przykład, jak uścisnąć dłoń przy powitaniu, umie z honorem przegrywać, potrafi prawić szczere komplementy i wie, jak wyrażać swoje opinie nie będąc przy tym agresywnym. Ponadto umie nie tylko zawiązać w sposób perfekcyjny krawat, ale – co ważniejsze – wie, kiedy go założyć. Dżentelmenem nie staniesz się z dnia na dzień. Przed tobą długa droga doskonalenia własnych zachowań, pielęgnowania relacji międzyludzkich i przestrzegania osobistej dyscypliny. Ale wszystko to zaczyna się od najprostszych, właśnie tu opisanych spraw.

źródło opisu: www.iwpax.pl

źródło okładki: www.iwpax.pl