Słowiański wiking

6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
8320546753

Książka rzeka, a może, rozmowa rzeka Bożeny Boczarskiej zatytułowana Słowiański wiking dotyka spraw ważnych i najważniejszych, szczególnie dzisiaj, tu i teraz, w momencie kiedy geograficznie i politycznie staliśmy się częścią rozległej europejskiej rodziny Unii Europejskiej, chociaż psychicznie jesteśmy, lub niemal jesteśmy tam, gdzie byliśmy poprzednio, a stan ten będzie prawdopodobnie trwał jeszcze przez pokolenie, a może jeszcze dłużej.

Książka ''Słowiański wiking'' jest wywiadem z Joachimem - pół Polakiem,pół Duńczykiem.W tej,liczącej 108 str. powieści opisuje swoje życie od momentu narodzin,po dorosłość.Książkę czyta się szybko.Autor podaje nam w niej różne informacje odnośnie życia w Danii,na końcu znajdziemy słowniczek używanych w książce (oczywiście duńskich)wyrazów + zdjęcia (25).
Dla mnie spodobała się,przeczytałam ją w 2 bądź 3 dni bodajże (bo szkoła),jednak jeśli ktoś ma czas do może przeczytać ją w jedno popołudnie.Polecam.

Tonia | 2016-11-22
Aurora92 | 2015-09-03