6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
83-922812-3-3
życie, miłość, ludzie
Natalia Froch

Jest to powieść obyczajowa dla pań spragnionych romantycznych uniesień i zdarzeń jak z filmu. Główna bohaterka Iwa mieszka we Włocławku , odchodzi od niej mąż. Jest zaskoczona, ale nie przerażona, bo tak naprawdę wcale go nie kocha. W jej sercu wciąż tkwi Marcin - ukochany z czasów studiów. Otrząsa się po rozwodzie i świetnie radzi sobie w interesach (salon piękności). Dla poprawy samopoczucia decyduje się na zabiegi upiększające i przebywając w sanatorium poznaje Jana - mężczyznę po tragicznym wypadku, w wyniku którego spaliła mu się twarz. Zakochuje się w nim, mimo odrażającego wyglądu. Jan przechodzi wiele operacji, aż w końcu zaczyna wyglądać jak człowiek, a nie monstrum. Miłość pełna jest wzlotów i upadków.

skarbka78 | 2013-11-25
Na półkach: Przeczytane, Polskie

"Triadę" przeczytałam kilka lat temu, jednego wieczoru z zapartym tchem. Powieść wspominam z wielkim sentymentem. To pierwsza "moja" książka, której akcja umiejscowiona jest w moim rodzinnym mieście. Odkrywanie losów bohaterki w otoczeniu mojej codzienności było dla mnie fascynującym doświadczeniem. Iwa, młoda kobieta, mająca podobne problemy, była jakby koleżanką zza rogu :-) Nie będę opisywała fabuły, ale były z niej niezły scenariusz filmowy :-)) Kolejna część to "Życie jest paletą barw". Jeżeli lubicie polskie powieści obyczajowe, musicie sięgnąć po "Triadę". Bardzo serdecznie polecam.

Natalia Froch | 2010-07-26
miki24gr | 2013-12-22