Wiek 21

Wydawnictwo: Twój Styl

nellanna | 2014-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2014

Bełkot z pretensją do artystyczny i erudycyjny. Chwilami obsceniczny i zupełnie dla mnie niezrozumiały. Doprawdy nie wiem komu ta ksiazka jest potrzebna? Brnełam, sądząc, że coś wykumam z jej treści ale...poddałam sie. To tylko bredzenie w malignie, prezentujące, w sposób zupełnie nieoczekiwany i nieprzewidywalny to, co autorka niesie z sobą przez życie, to znaczy doświadczenia z literaturą i sztuką, na bakier, wobec chronologii czy jakiejkolwiek logiki. Ani to poetyckie, ani wizjonerskie, ani smaczne.

Jednym zdaniem | 2015-07-29
SanguinedeViant | 2011-05-18
mamaoza | 2016-01-09
Kobieta | 2015-07-22
Międzynarodowe Targi Książki w Londynie

The London Book Fair to najpoważniejsza po targach frankfurckich impreza branżowa na świecie i ważne miejsce sprzedaży praw autorskich. W tym roku weźmie w niej udział ponad półtora tysiąca wystawców z ponad stu krajów, wśród nich: wydawcy, agenci literaccy, księgarze, bibliotekarze.